Informacje20 czerwca 2008, 00:00,

Towarzyskie Zawody Spławikowe - Grand Prix Koła nr 17


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Polski Związek Wędkarski Koło nr 17 Piaseczno, serdecznie zaprasza na Towarzyskie Zawody Spławikowe z cyklu Grand Prix Koła PZW nr 17 w Piasecznie, które odbędą się w najbliższą niedzielę 22 czerwca 2008 roku, od godziny 7:00. Miejsce zawodów: zbiornik Osieczek w miejscowości Osieczek. Własny dojazd na miejsce zawodów. Informacja o zawodach wędkarskich, pochodzi ze strony internetowej Koła nr 17: www.splawik17.pl (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy na Towarzyskie Zawody Spławikowe!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje20 czerwca 2008, 00:00,

Wystawa zdjęć z Czeczenii - Dzień Uchodźcy Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Międzynarodowa Inicjatywa Humanitarna oraz Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniach organizowanych z okazji Dnia Uchodźcy w Górze Kalwarii. Wystawa fotografii z Czeczenii, będzie dostępna do oglądania od 19 czerwca do 23 czerwca 2008 roku przy murze Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii oraz 20 czerwca 2008 roku na skwerku przed Ratuszem Miejskim w Górze Kalwarii. Autorem zdjęć prezentowanych na wystawie jest Piotr Sadurski.

WYSTAWA ZDJęć Z CZECZENII DZIEń UCHOD¬CY GÓRA KALWARIA

20 czerwca 2008 roku o godzinie 18:00, odbędzie się projekcja filmów z Czeczenii. Miejsce: Ratusz Miejski w Górze Kalwarii. 21 czerwca 2008 roku o godzinie 18:00, podczas imprezy Wianki 2008, odbędzie się pokaz tańca czeczeńskiego Lezginka. Miejsce: Ośrodek Brzanka w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców, do udziału w wydarzenicach z okazji Dnia Uchodźcy w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie