Informacje14 czerwca 2014, 10:00,

Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach w Słomczynie

UKS Zryw Słomczyn wraz z Polskim Związkiem Sportów Wrotkarskich zaprasza na Torowe Mistrzostwa Polski. Zawody zostaną rozegrane 14 i 15 czerwca 2014 roku na torze wrotkarskim w Słomczynie, przy Zespole Szkół Nr 4, ul. Wilanowska 218. W imprezie wezmą udział najlepsi polscy wrotkarze, którzy rywalizować będą o tytuły mistrzowskie i kwalifikacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy. Oprócz Polaków startować będą zawodnicy z Ukrainy, którzy od pięciu lat przyjeżdżają na wielkie wrotkarskie święto do Słomczyna. Dużo emocji dostarczy również rywalizacja dzieci w Pucharze Słomczyna 2014.

TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA WROTKACH W SŁOMCZYNIE

Program Mistrzostw Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach:
sobota, 14.06.2014 r.
pierwsze starty: 10.00
uroczyste otwarcie zawodów: 15.00
niedziela, 15.06.2014 r.
rozpoczęcie zawodów: 9.30
zakończenie ok. 16.00

Wielkie emocje gwarantowane zapraszamy! Organizatorzy: UKS Zryw Słomczyn, GOSiR Konstancin-Jeziorna, Polski Związek Sportów Wrotkarskich. Patronat: Starosta Piaseczyński i Burmistrz Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

Informacje15 czerwca 2014, 14:00,

Festyn Szkolny w Coniewie

Zapraszamy na Festyn Szkolny w Coniewie, który odbędzie się w niedzielę 15 czerwca 2014 roku w godz. 14.00-20.00. Miejsce: Coniew 28, Góra Kalwaria. W programie: koncert zespołu Coniew, grupa taneczna szkoły tańca Emotion, ludowy taniec czeczeński, pieśni gruzińskie i kazachskie, pokaz sprzętu policji, występy uczniów, pokaz sprzętu gaśniczego straży pożarnej, wystawa prac artysty rzeźbiarza, filcowe rękodzieło artystyczne, przejażdżki wozem konnym, przejażdżki na kucyku, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, zwierzęta z balonów, plac zabaw dla dzieci, grill, kawiarenka, zabawa taneczna.

FESTYN SZKOLNY W CONIEWIE