Informacje6 grudnia 2016, 19:00,

Toni Collette - Konstanciński Klub Filmowy Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gwiazdą najbliższego spotkania Konstancińskiego Klubu Filmowego, które w wtorek, 6 grudnia 2016 r. o godz. 19.00 odbędzie się w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15, będzie znana australijska aktorka Toni Collette. Zostanie wyświetlony jeden z filmów z jej udziałem. Zachęcamy nie tylko do uczestnictwa w projekcjach odbywających się w każdy pierwszy wtorek miesiąca, ale także do zabrania głosu w dyskusjach, gdyż podczas spotkań poruszamy tematy wyświetlanego filmu, ale także jego odniesień oraz kontekstów w kulturze.

TONI COLLETTE KONSTANCIŃSKI KLUB FILMOWY

Każde spotkanie klubu poświęcone jest innemu zagadnieniu np. aktorowi bądź reżyserowi. Informacje dotyczące tytułów filmów można uzyskać pod adresem mailowym: abachurska@konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu 22 484 20 20. Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 grudnia 2016, 18:00,

Katarzyna Miller - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gościem specjalnym Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych będzie Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, autorka licznych bestsellerowych książek. Spotkanie "Życie kobiety to droga tancerki i wojownika" odbędzie się w środę, 7 grudnia 2016 r. o godz. 18.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 (Hugonówka).

KATARZYNA MILLER - STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Podczas spotkania dla wszystkich otwartych kobiet zostaną poruszone niezwykle interesujące i ważne tematy, m.in.: czy i jak potrafimy godzić ze sobą wszystkie role, jak bardzo jesteśmy wszechstronne i jak sobie z tym radzimy, dlaczego czasem jesteśmy tym zmęczone i co zrobić aby cieszyć się życiem Kobiety Pozytywnie Zakręconej. Spotkanie poprowadzi Alicja Stankiewicz, koordynatorka Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie