Informacje16 listopada 2018, 18:00,

Tom Hanks - Wieczór Filmowy w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 listopada 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Filmowy z Tomem Hanksem - aktorem, reżyserem, producentem, pasjonatem motoryzacji i właścicielem malucha czyli kultowego fiata 126p. Jako jeden z nielicznych aktorów dwa razy z rzędu zdobył statuetkę Oscara za najlepszą rolę męską – najpierw za film „Filadelfia”, a rok później za „Forresta Gumpa”. Może pochwalić się aż 5 nominacjami do tej prestiżowej nagrody i wieloma pamiętnymi rolami w wybitnych filmach u boku najlepszych reżyserów. Świetny zarówno w komediach, jak i w rolach dramatycznych. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Tom Hanks - Wieczór filmowy w Konstancinie

Podczas Wieczoru Filmowego, będzie można obejrzeć jeden z najnowszych obrazów z Tomem Hanksem. To amerykański dramat polityczny z 2017 roku oparty jest na faktach i opowiada o sprawie znanej jako „Pentagon Papers”.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 listopada 2018, 16:00,

Koncert Jesienne Zadumanie w Woli Gołkowskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 listopada 2018 roku o godz. 17.00 odbędzie się koncert pn. "Jesienne Zadumanie" - wieczór z bardem w spódnicy. Miejsce: Klub Kultury w Woli Gołkowskiej, ul. Gościniec 35. Bilety w cenie 25 zł. Zapraszamy.

Koncert Jesienne Zadumanie w Woli Gołkowskiej

Marzena Nowakowska – pieśniarka z Bydgoszczy, nazywana bardem w spódnicy. Zaliczana jest do grona śpiewających poetów, którzy dużą wagę przywiązują do znaczenia słowa. Buduje muzyczne opowieści o życiu, spotkaniach, tęsknocie i nadziei. Jej autorskie piosenki pozwalają zatrzymać się w codziennym pośpiechu, budzą uśpione marzenia, zatrzymują czas... Laureatka ogólnopolskich przeglądów poezji śpiewanej, piosenki autorskiej i turystycznej. Ma na koncie także nagrody za twórczość poetycką.
Wojciech Lachowski – bydgoski gitarzysta, zaangażowany w różne projekty muzyczne, jazzman i aranżer. Ma na koncie kilka wydanych płyt. Na co dzień - plastyk i grafik komputerowy z muzyczną, artystyczną duszą.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie