Informacje10 marca 2017, 19:00,

To mój blues - koncert piosenek Tadeusza Nalepy w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 marca 2017 roku o godz. 19:00 zapraszamy na koncert piosenek Tadeusza Nalepy pt.: To mój blues. Znani piaseczyńscy artyści zagrają i zaśpiewają ponad 20 znakomitych piosenek Ojca Polskiego Bluesa. Ten koncert to również hołd złożony wielkiemu artyście w 10 rocznicę jego śmierci. Serdecznie zapraszamy. WYKONAWCY: Sławek Kosiński, Paweł Górski, Brunon Niewiński, Dariusz Król, Adrian Zduńczyk, Anna Posudziejewska oraz muzycy towarzyszący.

TO MÓJ BLUES - KONCERT PIOSENEK TADEUSZA NALEPY W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 marca 2017, 17:00,

Protest Kobiet w Dniu Kobiet


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 marca 2017 roku w Piasecznie, jak i w całej Polsce oraz w ponad 40 krajach, kobiety pokażą swoją solidarność oraz brak zgody na lekceważenie swoich podstawowych praw. Protest rozpocznie się o godzinie 16:00, przy Placu Piłsudskiego w Piasecznie i jest skierowany do wszystkich osób, którym zależy na respektowaniu praw kobiet zarówno przez partie rządzące, jak i całe społeczeństwo.

PROTEST KOBIET W DNIU KOBIET

W programie uwzględniono m.in. naukę pierwszej pomocy, przygotowywanie transparentów, wspólne śpiewy oraz zabawy dla dzieci. W godzinach od 17:00 do 19:00 zaplanowane są wystąpienia na scenie. Wśród gości obecne będą m.in. Anna Otffinowska (założycielka Fundacji Rodzić po Ludzku) i Manuela Gretkowska (pisarka i założycielka Partii Kobiet).

Wydarzenie na facebook: https://www.facebook.com/events/248544132251954/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie