Informacje29 maja 2016, 16:00,

The Warsaw Dixielanders - Koncert Letni w Konstancinie-Jeziornie

29 maja 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się koncert letni w Konstancinie, w ramach którego wystąpi zespół The Warsaw Dixielanders. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy. Wstęp wolny.

THE WARSAW DIXIELANDERS - KONCERT LETNI W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Zespół The Warsaw Dixielanders doskonale znany konstancińskiej publiczności – powstał z inicjatywy puzonisty Mariusza Wnuka. The Warsaw Dixielanders grają stary dobry jazz oraz znane przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej okresu przed i powojennego. Usłyszymy ich w składzie: Jerzy Kuszakiewicz, Mariusz Wnuk, Michał Pijewski, Jerzy Więckowski, Ireneusz Kozłowski, Marek Słomiński. Strona internetowa: www.warsawdixielanders.waw.pl

Informacje24 maja 2016, 08:36,

Policja poszukuje sprawców uszkodzenia biletomatu na stacji PKP Gabryelin gmina Prażmów

Poszukujemy dwóch mężczyzn, którzy w dniu 1 marca tego roku o godzinie 2.40 w nocy na stacji PKP Gabryelin gmina Prażmów, dokonali uszkodzenia biletomatu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszone są kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

W dniu 1 marca br., na stacji PKP w Gabryelinie znajdującym się w gminie Prażmów, doszo do włamania do biletomatu. Sprawcy- dwóch mężczyzn przy użyciu łoma oraz innych narzędzi uszkodzili urządzenie próbując dostać się do znajdującej się wewnątrz kastki. Spłoszeni załączonym alarmem zbiegli, lecz wyrządzone przez nich straty oceniono na ponad 4 500 złotych.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie publikują wizerunek jednego ze sprawców, oraz film. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości tych osób lub miejsca ich zamieszkania proszone są o pilny kontakt z policją.

Bezpośredni numer telefonu do policjanta prowadzącego tą sprawę to: 22 60 45 21. Informacje można również przekazać całodobowo oficerowi dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem Tel. (22) 756-70-18; (22) 60-45-213.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie