Informacje22 lutego 2019, 19:00,

The Dumplings w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 lutego 2019 roku o godz. 20.00 odbędzie się koncert THE DUMPLINGS. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, Ul. Kościuszki 49. Bilety w sprzedaży. W przedsprzedaży będą kosztowały 40 złotych, w dniu koncertu 50 złotych w kasie Centrum Kultury w Piasecznie (pl. Piłsudskiego 9). Dodatkowa pula biletów będzie w sprzedaży od 1 lutego 2019 roku od godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.

 The Dumplings w Piasecznie

THE DUMPLINGS nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Taneczny smutek i chwytliwe melodie. Elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych piosenkach – znaku rozpoznawalnym twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia. Piosenka „Nie gotujemy” została obejrzana 5,5 mln razy w serwisie YouTube, „Kocham być z Tobą” – ponad 8 mln. Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na Facebooku (aktualnie jest ich ponad 110 tysięcy). Piosenki The Dumplings znalazły się w filmie „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i spektaklu „ONY” Teatru im. Juliusz Ostrewy w Gorzowie Wielkopolskim. Kuba Karaś skomponował muzykę do spektaklu „Elling” w Teatrze Śląskim w Katowicach. Zespół zagrał do tej pory setki koncertów, zarówno na festiwalach showcase’owych takich jak: Liverpool Sound City, The Great Escape w Brighton czy Europavox we Francji, jak i regularnych festiwalach polskich i zagranicznych: Off Festival, Grape Festival, Open’er, Colours of Ostrava, Sziget Festival. The Dumplings grali także koncerty w Tokio, Paryżu, Londynie, Meksyku oraz na legendarnym festiwalu dla młodych zespołów – SXSW w Austin w Teksasie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 lutego 2019, 18:00,

Koncert Incidental Music i Wieża Bajzel w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 lutego 2019 roku o godz. 19.00 w ramach cyklu Kontakt, odbędzie się koncert zespołów: Incidental Music i Wieża Bajzel. Wstęp wolny. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy.

 Koncert Incidental Music i Wieża Bajzel w Piasecznie

Incidental Music w obecnym składzie gra od lutego 2010 r. Grają własne utwory rockowe. Czerpią inspirację z lat 80tych (Pink Floyd, Deep Purple, Status Quo, King Crimson), ale także 90-tych (Radiohead). Grają hobbystycznie pracując w swoich zawodach. Skład zespołu: Mirella (keyboards, piano), Wojtek (gitara, vocal), Tomek (perkusja), Mariusz (bass).

Wieża Bajzel to zespół, o którego sile decydują przede wszystkim kobiece ręce, umysły i struny głosowe! To projekt gitarzystek Aleksandry i Katarzyny wsparty siłą rockowych przelotów wokalistki Miruny i elektronicznymi przebiegami z komputerów Krzysztofa. Członkowie bardzo dbają o równowagę dżingu z dżangiem i starają się, aby energia swobodnie krążyła pomiędzy elektrycznymi gitarami, gardłem Miruny i bitmaszynami Krzysztofa. W ten sposób destylują akustyczne sole trzeźwiące, którymi chcą przebić się do umysłów przepracowanego słuchacza odpadającego po dwunastogodzinnej dniówce. Ich muzyka jest nośnikiem dla opowieści i obserwacji otaczającego nas świata, którymi chcielibyśmy skłonić słuchacza do zadumy i refleksji…

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

UWAGA - ZMIANA TERMINU KONCERTU ZESPOŁÓW INCIDENTAL MUSIC I WIEŻA BAJZEL!
Z przyczyn niezależnych od organizatorów, musiał zostać zmieniony termin koncertu z daty 1.02.2019 r. na inny! Informacje o nowym terminie podamy wkrótce!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie