Informacje11 listopada 2010, 00:00,

Testujemy fontannę na Rynku Miejskim w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Do niedzieli 14 listopada 2010 roku do godz. 21.00 testowana będzie nowa, podświetlana fontanna na odnowionym Rynku Miejskim w Piasecznie. Zapraszamy do skorzystania z możliwości obejrzenia fontanny przed jej konserwacją i odłączeniem na okres zimy.

Testujemy fontannę w Piasecznie

Praca fontanny składającej się z 37 dysz, sterowana jest komputerowo według programu ustalonego przez Urząd Miasta. Wysokość zasięgu wody czy kolory podświetlania mogą być zmieniane. Dysze fontanny mogą być ustawiane pionowo lub w odchyleniu do 12 stopni. Wczoraj, 9 listopada, dokonano odbioru technicznego fontanny. Po zakończeniu prób, które będą trwały do niedzieli wieczór, urządzenie zostanie wyłączone na okres zimy.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje11 listopada 2010, 00:00,

Akcji pomocy najuboższym, czyli Kiermasz w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Już po raz ósmy w szkole w Jazgarzewie ruszy: Świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom, czyli Kiermasz Bożonarodzeniowy połączony z loterią fantową, kącikiem malucha, koncertem szkolnych talentów, kawiarenką, stoiskami z chłopskim jadłem i wystawą firm z biżuterią, ozdobami świątecznymi, ręcznie wykonaną porcelaną i mnóstwem atrakcji z nagrodami w tle.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Jazgarzewie zwracają się z serdeczną prośbą o pomoc w zgromadzeniu fantów i środków na loterię lub udział w kiermaszu przedświątecznym. Podczas zeszłorocznego kiermaszu zebraliśmy ,mimo kryzysu,prawie 7 000 zł. To dowód, że Wszyscy macie wielkie, wrażliwe serca i nie jest Wam obojętny los naszych dzieci. Udało nam się z tych środków opłacić dzieciom wyjazdy na zielone szkoły, wycieczki i zajęcia dodatkowe., zakup podręczników, obiadów. W akcji wzięło udział wiele znakomitych firm m.in.: Auchan Piaseczno, Leroy Merlin, Kaufland Piaseczno, Pol-Aqua, Fundacja Oriflame Dzieciom, Sport Masters, Eveline Cosmetis, Norauto, Bank Spółdzielczy Piaseczno, Nokia P. Zalewski, Yamo, Salon Samochodowy Volkswagen - Audi P. Wajdemajer, Hurtownia Papiernicza Alma P. Okrzeja, Hurtownia Odzieżowa P. Erden, Galeria "Artis", Galeria Pomarańczowa, Księgarnia "Rym", Pracownia Plastyczna, Fotoluk -zakład fotograficzny, Euroreisen- biuro turystyczne, Avon Cosmetics. Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, Rossmann- Lodź, Gier-Lach- firma dziewiarska,

Zapraszam znów do przyłączenia się do akcji biorąc udział w kiermaszu lub przekazując fanty na loterię. Zjednoczmy nasze serca ponownie 3 grudnia 2010 roku w piątek. I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem. Zainteresowanych proszę o kontakt: kom.602 423 558 lub tel. szkoły 756 72 51
autor/źródło: Maria Ludwicka

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie