Informacje17 stycznia 2008, 00:00,

Terminal Piaseczno - kompleks komunikacyjno - rekreacyjny

Na forum dyskusyjnym Piaseczna gazeta.pl, w odpowiedzi na plany sprzedaży terenów po zajezdni trolejbusowej w Piasecznie pojawił się link do strony projektu Terminal Piaseczno Park and Ride - kompleks komunikacyjno - hotelowo - rekreacyjny w Piasecznie: www.terminalsystem.pl Zapoznałem się z wizją oraz opisem projektu Terminal Piaseczno, który zlokalizowany jest na terenach po zajezdni w Piasecznie. Czy są jakieś realne szanse na realizację projektu TERMINAL PIASECZNO w Piasecznie?

Wizja projektu TERMINAL PIASECZNO to: poprawa jakości życia mieszkańców terenów południowych aglomeracji Warszawskiej, przez nowoczesne rozwiązanie transportu do Warszawy i na lotnisko - system parkuj i jedź i szybka kolej w Terminal Piaseczno, stworzenie pomieszczeń konferencyjnych, kulturalnych, sportowych i rozrywkowych dla mieszkańców Piaseczna i Warszawy, stworzenie dodatkowych nieruchomości komercyjnych, hotelowych, biurowych i mieszkaniowych w celu zaspokojenia potrzeb demograficznych.

Projekt Terminal Piaseczno przewiduje budowę kompleksu widowiskowo-sportowego z galerią handlową i możliwością wykorzystania całego obiektu jako centrum wystaw i targów, w którym znajdą się : hotel, kino, kręgielnie, sale do squasha, tenisa, indoor golf, hala wystawienniczo koncertowa dla 10-15 tyś. osób, restauracje, powierzchnie biurowe, sklepy o charakterze sportowo- rekreacyjnym i inne. Więcej informacji możecie przeczytać, wchodząc na stronę projektu Terminal Piaseczno: www.terminalsystem.pl

Poprzednie informacje powiązane tematycznie: Zakonnicy dostali zajezdnię trolejbusową w Piasecznie (2007-08-23), Rozwój komunikacji na terenie Miasta i Gminy Piaseczno (2007-09-09), Losy linii tramwajowej łączącej Piaseczno z Warszawą (2007-09-30), oraz Sprzedają tereny po zajezdni trolejbusowej w Piasecznie (2008-01-16).
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje17 stycznia 2008, 00:00,

Karnawałowy Bal Maskowy w Szkole w Nowej Iwicznej

Informujemy, że w ostatnią sobotę karnawału organizowany jest w Nowej Iwicznej Karnawałowy Bal Maskowy z wodzirejami. Bal Karnawałowy odbędzie się 2 lutego 2008 roku, o godzinie 20:00 w auli lustrzanej Zespołu Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej. Cena 100 zł za osobę. Zapisy są przyjmowane do 25 stycznia 2008 roku, a dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonu: 602 31 00 35, 502 277 529.

Organizatorzy Balu Karnawałowego w Nowej Iwicznej zapewniają: ciepłe i zimne dania, napoje (bez alkoholu), a także doskonałą zabawę z profesjonalnymi wodzirejami. Dochód z karnawałowego balu, przeznaczony jest na dofinansowanie wyjazdów uczniów na tak zwane: zielone szkoły. Na Karnawałowy Bal Maskowy serdecznie zaprasza wszystkich chętnych Rada Rodziców szkoły w Nowej Iwicznej. Na zachętę zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ubiegłorocznego balu, które można zobaczyć na stronie szkoły: www.zspwni.w-l.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński LESZNOWOLA
Tematy:Lesznowola