Informacje23 września 2017, 09:00,

Tędy i owędy pospaceruj po Józefosławiu i Julianowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 września 2017 roku o godz. 11.00 Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno zaprasza na spacer z lokalnym przewodnikiem po Józefosławiu i Julianowie pt.: Tędy i owędy. Wysłuchaj opowieści o Józefosławiu i Julianowie, czasach dawnych i mniej dawnych. Zabierz na spacer aparat fotograficzny, aby wykonać współczesne zdjęcia miejscowości.

TĘDY I OWĘDY POSPACERUJ PO JÓZEFOSŁAWIU I JULIANOWIE

Załóż wygodne buty, ewentualnie weź parasolkę, a co najważniejsze dobry humor. Na zakończenie spaceru napijemy się herbaty i zjemy poczęstunek niespodziankę. Spacery trwają do 1,5 godziny. Zbiórka pod biblioteką (ul. Urocza 14 (wejście od ul. Cyraneczki)).

Spacery organizowane w ramach projektu „Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie” przez grupę nieformalną „Owl Stories” we współpracy z głównym partnerem Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno – Filia w Józefosławiu, dofinansowany ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

Partnerami projektu są: Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, Magazyn „Sąsiedzi”, „Gazeta Piaseczyńska”, „Przegląd Piaseczyński”.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 października 2017, 12:00,

Mistrzostwa Konstancina-Jeziorny w Grze w Bule


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ruszyły zapisy do Mistrzostw Konstancina-Jeziorny w Grze w Bule, które odbędą się 1 października 2017 roku na polanie przy Hugonówce. Liczba miejsc jest ograniczona. tel. (22) 484 20 22 Weź udział w mistrzostwach. Szczegóły wydarzenia na poniższym plakacie.

MISTRZOSTWA KONSTANCINA W GRZE W BULE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie