Informacje13 czerwca 2010, 00:00,

Teatrzyk Bez 5 klepki - Orzeł w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na spektakl pod tytułem: ORZE£, wg opowiadania Bruno Ferrero, w wykonaniu Teatrzyku Bez 5 klepki. Scenariusz i reżyseria Ewa Kłujszo. Spektakl odbędzie się w poniedziałek 14 czerwca 2010 roku, o godzinie 19.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy do Ośrodka Kultury w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje9 czerwca 2010, 00:00,

Otwarcie Toru Gokartowego KART ARENA w Szymanowie

12 czerwca 2010 roku o godz. 12.00 zapraszamy na otwarcie Toru Gokartowego Kart Arena w Szymanowie. Podczas otwarcia zaplanowano wiele atrakcji, m.in.: samochody driftowe, monstertruck, quady, ścianka wspinaczkowa, jazdy gokartami, grill. Przyjdź i zobacz nowe miejsce! Wstęp wolny! Na jazdy gokartami, planowane są promocyjne ceny 20 zł za 10 minut w dniach 12-13 czerwca 2010 r.

OTWARCIE TORU GOKARTOWEGO KART ARENA W SZYMANOWIE

Zapraszamy do odwiedzenia nowego kompleksu kartingowo - konferencyjnego w Szymanowie. Będzie to najnowocześniejszy tor gokartowy w Polsce! U nich poczujesz namiastkę najszybszego sportu świata! Więcej informacji na stronie: www.kartarena.pl Wątek na forum mieszkańców: Kart Arena - gokarty, quady, paintball
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria