Informacje28 stycznia 2016, 20:56,

Teatralne sukcesy Przedszkolaków na Gali Festiwalu Spektakli Zimowych

Już po raz drugi Przedszkole Świat Bajek zaprosiło do wspólnej teatralnej zabawy piaseczyńskie placówki, W Świecie Bajek teatr to jedna z form wszechstronnej edukacji maluchów. - Chcieliśmy podzielić się swoją pasją, ale także podejrzeć pomysły innych instruktorów, czegoś się nawzajem od siebie nauczyć - mówi pomysłodawca festiwalu, Anna Kolanowska.

TEATRALNE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW NA GALI FESTIWALU SPEKTAKLI ZIMOWYCH

Dzięki wsparciu Centrum Kultury, Burmistrza i Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, 28 stycznia w Sali Centrum Kultury odbyła się Gala Festiwalowa. Wystąpił nagrodzony teatr Półnutki z Przedszkola Nutka z Piaseczna, ze spektaklem „Ach, co za noc!”, na podstawie scenariusza Adama Szafrańca. Występujących gorąco oklaskiwali organizatorzy – przedszkolaki Świata Bajek oraz zaproszeni goście.

TEATRALNE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW NA GALI FESTIWALU SPEKTAKLI ZIMOWYCH

Nasi mali-wielcy artyści pojadą w nagrodę do Teatru GULIWER, który był głównym sponsorem Festiwalu. Dziękujemy za udział i gratulujemy. Zapraszamy za rok wszystkie artystyczne placówki do wspólnej zabawy. Współorganizatorami Festiwalu byli Nasz Teatrzyk i Chatka Marzeń.

Dziękujemy naszym patronom: Burmistrzowi Miasta i Gminy Piaseczno, Gminie Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie, Teatrowi GULIWER. Oraz patronom medialnym: Przeglądowi Piaseczyńskiemu, Gazecie Piaseczyńskiej, Portalowi piaseczno4u.pl, Portalowi powiat-piaseczyński.info, Portalowi naszepiaseczno.pl, Portalowi Sąsiedzi.

Informacje31 stycznia 2016, 16:00,

Mały Chór Wielkich Serc w Tarczynie

31 stycznia 2016 roku o godz. 16.00 zapraszamy na występ zespołu dziecięcego Mały Chór Wielkich Serc. W jego wykonaniu usłyszymy najpiękniejsze kolędy. Wstęp wolny. Szcegóły na poniższym plakacie. Serdecznie zapraszamy.

MAŁY CHÓR WIELKICH SERC W TARCZYNIE