Informacje15 czerwca 2010, 00:00,

Teatr w Skarpetkach Perypetie Z Psem w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na spektakl pod tytułem: PERYPETIE Z PSEM, w wykonaniu Teatru w Skarpetkach. Scenariusz i reżyseria Ewa Kłujszo. Spektakl odbędzie się w czwartek 17 czerwca 2010 roku, o godzinie 19.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy do Ośrodka Kultury w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 czerwca 2010, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego - fotografia makro

15 czerwca 2010 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: FOTOGRAFIA MAKRO. Spośród 16 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Wojtkowi, Markowi oraz Tomaszowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: photozoner (Wojtek)

MIEJSCE 3
Autor: Amon (Marek)

MIEJSCE 3
Autor: timur (Tomasz)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się wątku konkursowym: FOTOGRAFIA MAKRO. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego, a kolejna edycja już w lipcu. Konkurs tematyczny, będzie o UCZUCIACH, natomiast do konkursu Zdjęcie Miesiąca, będą przyjmowane zdjęcia zrobione w maju oraz czerwcu. Robisz zdjęcia? Przyłącz się do zabawy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: