Informacje6 grudnia 2009, 00:00,

Teatr TM spektakl Sztuka - Teatralny Wtorek Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Teatralny Wtorek, podczas którego wystąpi Teatr TM ze swoim spektaklem Sztuka. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 8 grudnia 2009 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Teatralny Wtorek Ośrodka Kultury to cykl comiesięcznych spotkań organizowanych przez Ośrodek Kultury, podczas których odbywać się będą spotkania z teatrem. Nie trzeba już daleko jeździć, żeby pójść do teatru i obejrzeć dobre przedstawieni, wystarczy przyjść do Ośrodka Kultury w Piasecznie. Bilety w cenie 15 zł, do nabycia w kasie Ośrodka Kultury.

Teatr TM Sztuka - Teatralny Wtorek Piaseczno

Teatr TM zaprasza na spektakl "Sztuka" w reżyserii Tomasza Mędrzaka. Występują : Tomasz Mędrzak, Cezary Morawski, Robert Ostolski. Ten niekwestionowany hit - aktorski i reżyserski - grany był w Teatrze Ochoty ok. 100 razy. Jest to historia trzech przyjaciół, z których jeden kupuje kontrowersyjny obraz. Każdy z bohaterów wyraża własny, odmienny pogląd na... sztukę. Czy wieloletnia przyjaźń przetrwa rodzące się konflikty i nieporozumienia? Dla tej Sztuki warto spędzić z teatrem jeden z wieczorów! Zapraszamy na wtorkowy spektakl Sztuka do piaseczyńskiego Ośrodka Kultury.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 grudnia 2009, 00:00,

Najpopularniejszy sportowiec gminy Piaseczno roku 2009

Kurier Południowy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piasecznie ogłosili plebiscyt na najpopularniejszego sportowca roku gminy Piaseczno. Czekają na smsy pod numer 71826 (1 zł + VAT). W treści smsa należy wpisać: sportowiec kropkę a następnie numer przyporządkowany do sportowca. PRZYK£AD: sms o treści: sportowiec.1 będzie głosem oddanym na Mariusza Niziołka. Wśród uczestników sms-owego plebiscytu rozlosują nagrody: dwa dwuosobowe zaproszenia na bal sportu oraz całoroczny karnet na pływalnię w GOSiR. Im więcej wysłanych smsów tym większa szansa na nagrodę i większe poparcie dla naszego ulubionego sportowca. Smsy przyjmują do 13 stycznia 2009 roku, do północy. Wyniki plebiscytu poznamy 16 stycznia 2010 roku, podczas Balu Sportu organizowanego przez GOSiR. Oddaj głos na sportowca naszej gminy!

1. Mariusz Niziołek (kick-boxing) KS Piaseczno
2. Dorota Godzina (kick-boxing) KS Piaseczno
3. Robert Matyja (kick-boxing) KS Piaseczno
4. Aleksander Werecki (tenis stołowy) GOSiR