Informacje25 kwietnia 2009, 00:00,

TEATR TAńCA SZANSA zaprasza na spektakl ZAZDROŚć

Teatr Tańca Szansa serdecznie zaprasza na premierę spektaklu na motywach tanga pod tytułem: Zazdrość, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 kwietnia 2009 roku o godzinie 17:00. Przedstawienie odbędzie się w domu parafialnym przy kościele św. Anny, przy pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Wystąpią artyści Teatru Tańca Szansa, Zespołu Styl oraz Studia Scena. Reżyserem i choreografem spektaklu jest Andrzej Gołębiewski.

TEATR TAńCA SZANSA zaprasza na spektakl ZAZDROŚć

Spektakl Zazdrość, wystawiony jest w ramach: Powiat Piaseczyński Stolicą Kulturalną Mazowsza 2009, którego organizatorami są Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Starosta Piaseczyński Jan Adam Dąbek. Patronat honorowy objął ks. kanonik Dariusz Gas, proboszcz parafii św. Anny w Piasecznie. Parafia jest sponsorem generalnym przedstawienia. Impreza odbędzie się także dzięki wsparciu Mateo.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 kwietnia 2009, 00:00,

STUDIO URODY ELEGANCE Piaseczno zaprasza do salonu

Na rynku usługowym Piaseczna pojawił się kolejny, godny uwagi punkt. Jest nim Studio Urody Elegance, mieszczące się na Kniaziewicza 45 lok 3 w Piasecznie. Salon zajmuje się szeroko pojętym kreowaniem wizerunku zarówno Pań jak i Panów. Przyjazna atmosfera, długie godziny pracy i przystępne ceny sprawiają, że to miejsce dla każdego. Zapraszamy mieszkańców do skorzystania z usług nowego Salonu Urody w Piasecznie.

STUDIO URODY ELEGANCE W PIASECZNIE

Wykwalifikowani fryzjerzy, z wieloletnim doświadczeniem, stale śledzący trendy w modzie, pomogą dobrać odpowiednią dla Ciebie fryzurę i idealny odcień, zaś kosmetyki Matrix gwarantują trwały kolor i bezpieczeństwo dla twojej skóry. Salon Elegance, oferuje również stylizację paznokci, dłoni i stóp, profesjonalny makijaż i fachowe porady kosmetyczne oraz analizę kolorystyczną.

Studio Urody Elegance w Piasecznie     Studio Urody Elegance w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Studia Urody Elegance

Studio Urody Elegance przykładowe ceny usług fryzjerskich:
Strzyżenie z modelowaniem - od 40 zł
Czesanie wieczorowe - od 80 zł
Baleyage - od 130 zł

10-11 maja 2009 roku, Salon Elegance przygotował niespodziankę - bezpłatne porady kosmetyczne. Wyszkoleni styliści sprawią, że poczujesz się pięknie. Aby podnieść Twoją wiarę w siebie dobiorą idealną fryzurę i pomogą Ci nauczyć się takiego makijażu, który wydobędzie i podkreśli Twoje atuty. Każdy kto w tych dniach skorzysta w Salonie z bezpłatnej porady stylistycznej otrzyma upominek, a Ci, którzy zostawią wypełniony kupon, wezmą udział w losowaniu markowych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Studio Urody Elegance w Piasecznie     Studio Urody Elegance w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Studia Urody Elegance