Informacje25 października 2012, 00:00,

Teatr Kuffer z Małą Królewną odwiedzi Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na JESIENNE SPOTKANIA Z TEATREM DZIECIęCYM. Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 października 2012 roku, o godz. 17.00, podczas którego zostanie przedstawiony spektakl pt.: Mała Królewna w wykonaniu aktorów z teatru Kuffer. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Wstęp wolny. Zapraszamy na jesienne spotkania z teatrem.

JESIENNE SPOTKANIA Z TEATREM DZIECIęCYM

MA£A KRÓLEWNA: każda dziewczynka chciałaby być królewną i każda chciałaby, żeby odnalazł ją piękny książę. Ale często najpierw pojawia się groźny smok i wiele przeciwności. Na zamku u Króla Lula rodzi się królewna. Jest huczna zabawa… Ale król i królowa zapomnieli zaprosić wróżkę, która mieszka nieopodal zamku. Wróżka rzuca zaklęcie. Wesoła królewna Lulinka uważa, że jest najważniejsza i najpiękniejsza na świecie.

Teatr Kuffer Mała Królewna

Kiedy zaklęcie zaczyna działać… zamienia się w ropuchę. Ze wstydu opuszcza dom i poznaje smoka który ma czkawkę; stracha na wróble; zbójnika i oczywiście pięknego księcia, który wybawia ją z opresji i… prosi o rękę. Dzięki swoim przygodom zaczyna rozumieć wartość przyjaźni. Przedstawienie interaktywne. Kabaretowa zabawa angażująca dzieci. Bajkowo, kolorowo i bardzo życiowo. Mnóstwo śmiesznych postaci, wartka akcja i dużo śmiechu. Więcej informacji na stronie internetowej: www.teatrkuffer.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje25 października 2012, 00:00,

Kopciuszek z teatru Wariacja wystąpi w Gassach

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na spektakl muzyczny pt. Kopciuszek według G. Rosinniego w wykonaniu teatru Wariacja, który będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę 27 października 2012 roku o godz. 16.00 w budynku OSP w Gassach. W bajce występować będą lalki i aktorzy ale najważniejszym bohaterem będzie muzyka. Aktorzy Teatru Wariacja przygotowali teatralna wariację opery Rossiniego, żeby zapoznać i zachęcić młodych widzów do słuchania muzyki klasycznej i śpiewu. Wstęp wolny. Zapraszamy!

KOPCIUSZEK W WYKONANIU TEATRU WARIACJA W GASSACH

Kopciuszek wg. G. Rosinniego w wykonaniu Teatru Wariacja. Wszystko dobre co się dobrze kończy. W naszej bajce właśnie się tak dzieje. Ponieważ samotna i zaniedbana dziewczynka przemienia się w piękną, szczęśliwą dziewczynę. Która z dziewczynek nie marzy o tym by zamienić się w księżniczkę? I nigdy więcej nie być przezywaną Kopciuch albo jeszcze gorzej. Dużą rolę w przedstawieniu Teatru Wariacja otrzymały siostry Kopciuszka. Są ładne gdy się uśmiechają, ale co może uczynić z ich urodą złośliwość i kłótliwość zobaczyć możecie sami.

KOPCIUSZEK W WYKONANIU TEATRU WARIACJA W GASSACH

W bajce występować będą lalki i ludzie, ale najważniejszym bohaterem będzie muzyka. Rossini skomponował operę "Kopciuszek", aktorzy teatru przygotowali teatralną wariację, aby zachęcić do słuchania klasycznej muzyki i śpiewu. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej teatru Wariacja: www.teatrwariacja.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna