Informacje20 marca 2014, 00:00,

Teatr Dojrzały powstaje nowa grupa teatralna w Centrum Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Powołujemy do życia w Centrum Kultury Piaseczno Teatr Dojrzały! (nazwa chwilowa, póki nie wymyślimy lepszej). Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 1 kwietnia 2014 roku (Uwaga! to nie jest Prima Aprilis) o godz. 20.00 w sali 24 w Przystanku Kultura przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapraszam na to spotkanie wszystkich dojrzałych, lubiących bawić się w teatr. Tych, którzy pragną grać jako aktorzy, śpiewać, tańczyć, akompaniować na instrumentach wszelakich, czy też tworzyć muzykę do spektakli, wyżywać się plastycznie projektując i tworząc scenografię czy też kostiumy, a także fotograficznie - robiąc sesje zdjęciowe np.: w kostiumach, z rekwizytami...jak również chcących pisać dla teatru.

TEATR DOJRZAŁY PIASECZNO
autor/źródło: Ewa Kłujszo
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje20 marca 2014, 00:00,

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedzi Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Informujemy, że w czwartek 27 marca 2014 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedzi Piaseczno.

Program wizyty Prezydenta w Piasecznie:
Godz. 9.00
Uroczystość nadania rondu w Piasecznie imienia Tadeusza Mazowieckiego (skrzyżowanie ul. Nadarzyńskiej z ul. Wojska Polskiego), planowane wystąpienie Prezydenta RP.
Godz. 9.40
Spotkanie ze społecznością lokalną powiatu piaseczyńskiego (Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Świętojańska 18), planowane wystąpienie Prezydenta RP.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski


Informacji dot. wizyty Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej udziela Biuro Prasowe KPRP, Anetta Czarnecka, tel.: 22 695 10 12, 721 800 765, email: anetta.czarnecka@prezydent.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie