Informacje2 sierpnia 2017, 06:00,

Teatr cieni - warsztaty dla dzieci


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 31 lipca - 4 sierpnia 2017 roku zapraszamy na warsztaty dla dzieci - Teatr cieni. Nie stój w cieniu - wyjdź przed szereg. W programie: ćwiczenia i zabawy teatralne, poznanie tajników teatru cieni, etiudy, wykonanie sylwet do teatru cieni. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 605-18-41-41 Miejsce: Kalejdoskop Kultury ul. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii.

TEATR CIENI - WARSZTATY DLA DZIECI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 sierpnia 2017, 16:00,

Powstanie 44 - Klub Historyczno-Patriotyczny Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 sierpnia 2017 roku o godz. 18.00, rozpoczyna działalność Klub Historyczno-Patriotyczny. Pierwsze spotkane poświęcone będzie 73. rocznicy Powstania Warszawskiego. Miejsce: KDK, Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Kolejne spotkania będą się odbywać co miesiąc w każdy drugi wtorek miesiąca. Koordynatorem Klubu jest Witold Rawski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

POWSTANIE 44 - KLUB HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNY

Pierwsze spotkanie będzie poświęcone 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszamy na projekcję filmu pt. „Powstanie warszawskie” wg pomysłu Jana Komasy i prelekcję Witolda Rawskiego na temat wydarzeń sierpniowych na terenie gmin Jeziorna i Skolimów-Konstancin.

Klub Historyczno-Patriotyczny powstał z inicjatywy mieszkańców, w ramach budżetu obywatelskiego. Jego działalność to otwarte spotkania, których celem jest przybliżanie historii Polski i jej bohaterów, ze szczególnym uwzględnieniem historii Konstancina-Jeziorny i okolic. Spotkania będą miały urozmaiconą formę: filmy, wystawy, prelekcje historyków, kombatantów i świadków wydarzeń historycznych. W ramach klubu będą przygotowywane również krótkie reportaże filmowe o miejscach lub ludziach ważnych w gminie Konstancin-Jeziorna w kontekście historycznym.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie