Informacje1 października 2016, 11:00,

Tataspartakiada w Łazach Stowarzyszenie Dobra Wola

Stowarzyszenie Dobra Wola zaprasza na piknik sportowo-integracyjny, który odbędzie się 1 października 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Łazach. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11.00-16.00 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Łazach w gminie Lesznowola, ul. Ks. Słojewskiego 1. Udział w imprezie jest bezpłatny. Tataspartakiada dofinansowana jest z budżetu Gminy Piaseczno.

TATASPARTAKIADA W ŁAZACH STOWARZYSZENIE DOBRA WOLA

- Zapraszamy wszystkich niepełnosprawnych sportowców do wzięcia udziału w pikniku sportowo-rodzinnym. Rywalizacja, program artystyczny oraz rodzinna atmosfera niech staną się udziałem wszystkich ludzi dobrej woli - zachęca Jacek Zalewski z organizacji pożytku publicznego Stowarzyszenie Dobra Wola.

Przeczytaj też: Upływa termin zapłaty podatku

W różnorodnych konkurencjach zdrowo rywalizują ze sobą osoby niepełnosprawne oraz – jak wskazuje nazwa – ich ojcowie. Tataspartakiada walczy i obala stereotyp ojca porzucającego rodzinę, kiedy rodzi się niepełnosprawne dziecko. Celem przedsięwzięcia jest wzmocnienie roli ojca w rodzinie z niepełnosprawnością, walka ze stereotypem ojca opuszczającego chore dziecko, a także promocja aktywności sportowych oraz idei wolontariatu. Zawody, a w przerwach występy artystyczne i inne atrakcje mają aktywizować rodziców osób z różnymi upośledzeniami. Jak co roku czeka nas niesamowita moc wrażeń, dzięki naszym niezwykłym Gościom i Przyjaciołom. Zapraszamy i do zobaczenia w Łazach.

Informacje1 października 2016, 09:00,

ŚWIĘTO LATAWCA W KONSTANCINIE 2016

1 października 2016 roku zapraszamy na Święto Latawca. W sobotę na niebie nad Łąkami Oborskimi będzie można podziwiać latawce i modele latające skonstruowane w pracowni modelarskiej Konstancińskiego Domu Kultury. Oprócz pokazów odbędzie się otwarty konkurs o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna. Jest to konkurs dla młodych konstruktorów w kategoriach: do lat 6, do lat 10, do lat 14 oraz powyżej 14 lat. Zapraszamy na Święto Latawca.

ŚWIĘTO LATAWCA W KONSTANCINIE 2016