Informacje10 października 2015, 10:00,

Targi Piaseczno Kobiet Weekend Inspiracji w hali GOSiR-u


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 i 11 października 2015 roku w hali GOSiR-u w Piasecznie odbędą się targi Weekend Inspiracji Piaseczno Kobiet. Weekend Inspiracji „Piaseczno Kobiet” to świetna propozycja spędzenia czasu z myślą o sobie i swoich potrzebach. Zapraszamy w sobotę od 10.00 do 18.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 15.00.

Targi Piaseczno Kobiet Weekend Inspiracji w hali GOSiR-u

Swoją ofertę, kierowaną głównie do Pań, będą przedstawiały zarówno lokalne przedsiębiorstwa, jak również znane i cenione marki. Podczas tego weekendu będzie można skorzystać z darmowych badań oraz konsultacji lekarskich udzielanych m.in. przez Szpital św. Anny. O wygląd zewnętrzny zadbają firmy kosmetyczne, które wykonają drobne zabiegi, doradzą oraz dobiorą makijaż. Swoimi zdolnościami wykaże się m.in. kreator makijażu Kontigo – Harry J. Spektakularną metamorfozę wizualną przeprowadzi stylista gwiazd Mariusz Szymojko ze Studia Fryzur Mariusz Szymojko. Nie zabraknie też trenerów osobistych i dietetyków, którzy opowiedzą o doborze diety i ćwiczeń fizycznych do stylu życia. Swoje najnowsze kolekcje zaprezentują firmy modowe, a każda z Pań odwiedzających targi będzie mogła wybrać coś dla siebie.

Ekspozycji wystawców będą towarzyszyły wykłady zdrowotne (Szpital św. Anny) i biznesowe, przygotowane przez Stowarzyszenie „Polka Potrafi”. Na stoiskach będzie można uzyskać garść porad prawnych i księgowych. W strefie zdrowej żywności będzie można natomiast poznać nowe smaki podczas specjalnych degustacji. Prezentacje wybranych firm na scenie przeprowadzi gość specjalny – Anna Popek. Atrakcją targów ma być również loteria przygotowana dla wszystkich odwiedzających. Szczęściarze mogą wygrać wartościowe nagrody, m.in. zestawy kosmetyków, karnety do klubów fitness, vouchery na zabiegi kosmetyczne oraz liczne gadżety.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Pierwsze fotki z wydarzenia już sa :) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.911289552252247.1073741831.726020404112497&type=3
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11496
Informacje9 października 2015, 10:30,

Filharmonia Narodowa Estrada Kameralna w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 października 2015 roku w godz. 10.30, 11.30, 12.30 odbędą się spotkania w ramach cyklu koncertów Filharmonia Narodowa Estrada Kameralna - Co nam przyniósł XX wiek ? / przepis na muzykę. Giovanni Paisiello - La serva padrona - przedstawienie operowe w kostiumach. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49 Koszt udziału jednego dziecka wynosi 8 zł (płatne w dniu koncertu w kasie Domu Kultury).

Filharmonia Narodowa. Wspólnie z Filharmonią Narodową w Warszawie organizujemy koncerty edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla klas 0-III. Koncerty prowadzi Pani Malina Sarnecka mająca doskonały kontakt z dziećmi, a wśród artystów znajdują się znani soliści, oraz utalentowani wykonawcy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie