Informacje28 lutego 2015, 11:00,

Targi Edukacyjne w sali konferencyjnej UMiG w Piasecznie

W sobotę, 28 lutego 2015 roku, w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie, odbędą się Targi Edukacyjne zorganizowane przez Stowarzyszenie SPOZA w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy. Targi zostały zaplanowane zarówno z myślą o osobach, które chcą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, jak i tych, które zamierzają podnieść kwalifikacje lub połączyć pasję z pracą zawodową.

Targi Edukacyjne w sali konferencyjnej UMiG w Piasecznie

Wśród wystawców znajdą się lokalne szkoły, firmy i instytucje zajmujące się edukacją osób dorosłych, które przygotowują wiele atrakcji dla zwiedzających. W konkursach będzie można wygrać m.in. INDEKS Szkoły Wyższej na wybrany kierunek, karnet na kurs tańca oraz rabaty na różne szkolenia. Osoby odwiedzające Targi będą także mogły spotkać się z przedstawicielami klubów i szkół organizujących zajęcia aktywizujące i sportowe, a także kursy komputerowe i językowe.

Targi organizowane są w ramach projektu „Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, którego celem jest promocja kształcenia ustawicznego wśród osób dorosłych mieszkających, uczących się lub pracujących w powiecie piaseczyńskim. Targi odbędą się 28 lutego 2015 roku w godz. 11.00 - 15.00 - wstęp bezpłatny. Informacje: broker.edu@spoza.org.pl, tel. 505 052 514

Harmonogram prezentacji na scenie:
11.10-11.30 - prezentacja projektu „Broker edukacyjny – budujemy kapitał kariery” (Stowarzyszenie SPOZA)
11.30-11.45 - pokaz sztuk walki i samoobrony (Klub Sportów Walki SAIYAN)
11.55-12.10 - występ Orkiestry Dętej – (Centrum Kultury w Piasecznie)
12.20-12.35 - prezentacja na temat zasad kreowania własnego wizerunku (Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz)
12.45-13.00 - pokaz tańców latynoskich (Akademia Tańca I AM DANCE)
13.10-13.25 - zabawy rodzinne z piłką (BART MOTO SPORT)
13.35-13.50 - pokaz florystyki (COSINUS)
14.00-14.15 - konkursu Wygraj indeks na wymarzony kierunek (Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide de Gasperi)
14.25-14.40 - pokaz wizażu (Żak)
*harmonogram może ulec zmianie

Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=10317
Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=8162&start=15
Informacje27 lutego 2015, 08:30,

Seminarium szkoleniowe: geodezja, kataster, kartografia i GIS

Starosta Piaseczyński zaprasza służbę geodezyjną i kartograficzną powiatu piaseczyńskiego oraz wykonawców prac geodezyjnych z terenu powiatu na seminarium szkoleniowe z cyklu geodezja, kataster, kartografia i GIS w świetle zmian w obowiązujących przepisach prawa.

Seminarium szkoleniowe: geodezja, kataster, kartografia i GIS

Seminarium odbędzie się 27.02.2015 r. w godz. 8.30-15.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14. Głównym prelegentem będzie Mirosław Puzia - Śląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego. Udział bezpłatny - liczba miejsc ograniczona. Szczegółowy program szkolenia oraz rejestracja uczestników na stronie internetowej: wgik-piaseczno.com.pl

Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10931