Informacje8 października 2014, 16:00,

Targi edukacyjne dla młodzieży w wieku licealnym

Stowarzyszenie SPOZA realizujące na terenie powiatu piaseczyńskiego projekt "Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery" zaprasza na targi edukacyjne, przygotowane z myślą o maturzystach i uczniach szkół ponadgimnazjalnych. W środę 8.10.2014 w godz. 16.00-18.00 będzie można poznać ofertę instytucji prowadzących kursy pomaturalne. Na spotkanie zaprosiliśmy przedstawicieli firmy Galileusz, Cosinus i Nova. W czwartek 23.10.2014 w godz. 17.00-19.00 zapraszamy na spotkanie z firmami zajmującymi się pomocą w organizowaniu studiów za granicą. Będzie to niepowtarzalna okazja do poznania odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tym tematem. Targi odbywają się w biurze projektu: ul. Kniaziewicza 8, piętro II, pok. 5 w Piasecznie. tel. 505-052-514. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wstęp bezpłatny.

Targi edukacyjne dla młodzieży w wieku licealnym

Informacje23 października 2014, 17:00,

Targi edukacyjne w Piasecznie - Stowarzyszenie SPOZA Piaseczno

Stowarzyszenie SPOZA realizujące na terenie powiatu piaseczyńskiego projekt "Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery" zaprasza na targi edukacyjne, przygotowane z myślą o maturzystach i uczniach szkół ponadgimnazjalnych. W czwartek 23.10.2014 w godz. 17.00-19.00 zapraszamy na spotkanie z firmami zajmującymi się pomocą w organizowaniu studiów za granicą. Będzie to niepowtarzalna okazja do poznania odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tym tematem. Targi odbywają się w biurze projektu: ul. Kniaziewicza 8, piętro II, pok. 5 w Piasecznie. tel. 505-052-514. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wstęp bezpłatny.

Targi edukacyjne w Piasecznie - Stowarzyszenie SPOZA Piaseczno