Informacje18 kwietnia 2008, 00:00,

TARGI EDUKACYJNE DLA GIMNAZJALISTÓW Piaseczno

Starostwo Powiatowe w Piasecznie www.piaseczno.pl zaprasza wszystkich uczniów gimnazjów na TARGI EDUKACYJNE DLA GIMNAZJALISTÓW w najbliższą sobotę 19 kwietnia 2008 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00. Targi Edukacyjne dla Gimnazjalistów odbędą się w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie przy ul. Szpitalnej 10. W programie targów jest prezentacja szkół ponadgimnazjalnych i wiele innych atrakcji.

TARGI EDUKACYJNE DLA GIMNAZJALISTÓW W PIASECZNIE

Zadaniem Targów Edukacyjnych, jest przedstawienie szkół i ułatwienie absolwentom gimnazjów wyboru szkoły ponadgimnazjalnej oraz kierunku dalszego kształcenia. Targi Edukacyjne, stanowić będą najlepszą okazję do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną szkół prowadzonych przez Powiat Piaseczyński. W programie Targów Edykacyjnych, będzie prezentacja oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych działających na terenie Powiatu Piaseczyńskiego, a także pokaz tańca sportowego w wykonaniu klubu Grawitacja oraz udział zespołu muzycznego ze szkoły nr 2 im. Emilii Plater w Zalesiu Dolnym. Serdecznie zapraszamy na Targi Edukacyjne dla Gimnazjalistów w Piasecznie
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje18 kwietnia 2008, 00:00,

OZNAKUJ swój ROWER w Komisariacie Policji Konstancin

Komenda Powiatowa Policji Piaseczno kpppiaseczno.policja.waw.pl poinformowała, że w sobotę 19 kwietnia 2008 roku, w godzinach od 11:00 do 14:00 w Komisariacie Policji w Konstancinie-Jeziornie, odbędzie się bezpłatne znakowanie rowerów. Policjanci zapraszają wszystkich rowerzystów z terenu powiatu piaseczyńskiego. Komisariat Policji znajduje się przy ul. Polna 1 w Konstancinie. Serdecznie zapraszamy na znakowanie rowerów!

OZNAKUJ SWÓJ ROWER

Akcja znakowania rowerów, ma na celu ograniczenie kradzieży jednośladów, do których dochodzi także poza sezonem, kiedy właściciele umieszczają je w piwnicach lub garażach. Oznakowanie roweru, pozwala na szybką identyfikację utraconych rowerów i ich części. Kryteria jakie trzeba spełnić, aby oznakować rower: pełnoletniość, dowód tożsamości (dzieci przychodzą w obecności pełnoletniego opiekuna), dowód zakupu roweru (jeżeli posiadamy). Nie daj szans złodziejowi i oznakuj swój rower!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Konstancin