Informacje7 maja 2008, 00:00,

TARCZYńSKIE ŚWIęTO NIEZAPOMINAJKI Tarczyn 2008

Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn zapraszają mieszkańców na Tarczyńskie Święto Niezapominajki, które odbędzie się w sobotę 10 maja 2008 roku na Rynku w Tarczynie. Podczas Święta Niezapominajki w Tarczynie, wystąpi m.in. związana z Piwnicą Pod Baranami Anna Szałapak, oraz Antonina Krzysztoń. Zapraszamy mieszkańców na Tarczyńskie Święto Niezapominajki do Tarczyna.

TARCZYńSKIE ŚWIęTO NIEZAPOMINAJKI - TARCZYN 2008

Tarczyńskie Święto Niezapominajki Tarczyn 2008 program:

Od 10:00 bezpłatne badania dla mieszkańców Tarczyna.
Wystawa malarstwa Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki.
19:30 koncert Antoniny Krzysztoń.
21:00 koncert Anny Szałapak.

Bezpłatne badania dla mieszkańców Tarczyna, odbędą się na Placu obok Urzędu Miejskiego w Tarczynie. Zakres bezpłatnych badań obejmuje: mammografia dla wszystkich chętnych (mammografię wykonuje się po 40 roku życia), cytologia dla wszystkich chętnych, densytometria rentgenowska dla wszystkich chętnych, zwyczajowo raczej po ok. 45 roku życia, pakiet kardiologiczny: BMI, cukier we krwi, ciśnienie tętnicze - wszyscy chętni, badania słuchu dla wszystkich chętnych, ale szczególnie osób po 50 roku życia i pracujących w hałasie, spirometria badanie wydolności płuc - dla wszystkich chętnych, ale szczególnie palaczy, pracujących w szkodliwych warunkach, astmatyków, alergików. Osoby z nieprawidłowymi wynikami badań zostaną zaproszone do Centrum Zdrowia przy ul. Czajewicza w Piasecznie na bezpłatną konsultację lekarską, dalszą diagnostykę, oraz dobranie aparatu słuchowego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje1 maja 2008, 00:00,

Gokartowa Majówka na Torze Gokartowym Imola Piaseczno

Spędzasz długi weekend w mieście? Tor Gokartowy Imola Piaseczno zaprasza na szaloną gokartową majówkę! Od 1 do 4 maja 2008 roku zapraszamy wszystkich pasjonatów kartingu i sportów motorowych na Imolę w Piasecznie! Bieg 8-minutowy dla wszystkich, przez cały dzień, tylko 25 zł! Oprócz tego od 1 do 4 maja codziennie wybierany będzie najlepszy czas dnia i nagradzany zestawem 3 bonów z kominiarką!

Gokartowa Majówka na Torze Gokartowym Imola Piaseczno

Regulamin promocji Gokartowa Majówka na Imola w Piasecznie: od 1 do 4 maja obowiązują tylko jazdy 8-minutowe, od 1 do 4 maja obowiązuje tylko jedna promocja: bieg 8-minutowy kosztuje 25 zł, dla każdego (panowie, panie, grupy, dzieci) przez cały dzień, oraz od 1 do 4 maja Tor Gokartowy Imola w Piasecznie, otwarty będzie otwarty w godzinach: 2 maja (12:00-23:00), 4 maja (10:00-23:00). Hala Wyścigów Gokartowych Imola mieści się przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie. Informacja pochodzi z serwisu www.imola.pl (współpracują z nami). Spędź Majówkę na Imoli w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno