Informacje11 września 2016, 10:00,

Tarczyńskie Owocobranie / Pożegnanie Lata w Tarczynie 2016

Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Tarczyna i okolic na Tarczyńskie Owocobranie / Pożegnanie Lata, które odbędzie się 11 września 2016 roku.

TARCZYŃSKIE OWOCOBRANIE / POŻEGNANIE LATA W TARCZYNIE 2016

Program Tarczyńskie Owocobranie / Pożegnanie Lata:
Ulica Szarych Szeregów
10.50 – Ceremonia otwarcia VI Półmaratonu Tarczyńskiego
11.00 – Start Półmaratonu.

Rynek w Tarczynie
14.30 – Dekoracja i zamknięcie zawodów VI Półmaratonu Tarczyńskiego
15.30 – Rozstrzygnięcie konkursu na najsmaczniejszą „Szarlotkę”
16.00 – Koncert solistów „Chóru Miasta Tarczyna”
16.40 – Koncert zespołu ludowego „Skalnik” z Kamionki Wielkiej

Kościół pw. Św. Mikołaja w Tarczynie
18.00 – Msza Święta dziękczynna za plony

Ponadto: Prezentacja twórczości Tarczyńskiej Grupy Plastyków, wystawa i degustacja owoców, kiermasz sztuki ludowej, malowanie twarzy dzieciom.

Informacje10 września 2016, 19:00,

Nightskating Piaseczno #5/2016

W imieniu organizatorów, zapraszamy na ostatni w tym roku przejazd rolkarzy ulicami Piaseczna - Nightskating Piaseczno 2016! Zainteresowane osoby spotykają się w sobotę, 10 września 2016 roku na Rynku (pl. Piłsudskiego) w Piasecznie. Od 19:00 zaczynamy od atrakcji na rynku - rolkowych i muzycznych.

NIGHTSKATING PIASECZNO #5/2016

Punktualnie o 20:00 rozpoczynamy przejazd na już sprawdzonej i podobno najlepszej tegorocznej trasie: Rynek, Kościuszki, Kilińskiego, Sierakowskiego, Warszawska, Młynarska, Puławska, Kusocińskiego, Wojska Polskiego, Jana Pawła II, Chyliczkowska, Julianowska, Geodetów, Energetyczna, Mleczarska, Powstańców Warszawy, Jana Pawła II, Dworcowa, Sienkiewicza, Gerbera, Kilińskiego, Nadarzyńska, Wojska Polskiego, Kusocińskiego, Puławska, Rynek; Jeśli prace drogowe trwające jeszcze na zaplanowanej trasie się nie zakończą, trasa ulegnie małej zmianie.

NIGHTSKATING PIASECZNO #5/2016

Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Zapraszamy wszystkich pewnie czujących się na rolkach, wrotkach, itp. Jedziemy przy muzyce, w tempie do 15km/h. Więcej informacji na stronie internetowej: www.nightskating.org.pl