Informacje21 marca 2015, 10:00,

Tarczyńskie Dyktando w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarczynie

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie zaprasza do wzięcia udziału w II TARCZYŃSKIM DYKTANDZIE. Dyktando zostanie przeprowadzone w trzech kategoriach: Kategoria I – uczniowie szkół podstawowych, Kategoria II – uczniowie gimnazjów i liceów, Kategoria III – dorośli. W Dyktandzie mogą brać udział mieszkańcy Gminy Tarczyn oraz uczniowie szkół znajdujących się na terenie gminy Tarczyn. Udziału w Dyktandzie nie mogą brać osoby, które zawodowo zajmują się ortografią języka polskiego, w szczególności absolwenci filologii polskiej z tytułem magistra bądź licencjata, studenci filologii polskiej, a także pracownicy naukowi z tego zakresu.

Tarczyńskie Dyktando w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarczynie

Dyktando dla Kategorii I i II składa się z 2 etapów. Etap pierwszy (eliminacje) odbędzie się w szkołach. Finał Dyktanda przeprowadzony zostanie 21 marca 2015 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarczynie, ul. Juliana Stępkowskiego 17:
a) dla Kategorii I o godz. 10.00
b) dla Kategorii II o godz. 11.00

Dyktando dla Kategorii III jest jednoetapowe i odbędzie się 21 marca 2015 r. o godz. 12.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarczynie, ul. Juliana Stępkowskiego 17. Zgłoszenia udziału w Dyktandzie przyjmujemy do 14 marca 2015 r. w siedzibie Biblioteki. NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.biblioteka-tarczyn.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=19&t=10994
Informacje22 marca 2015, 10:00,

Powitanie wiosny z Nowalijkami 2015

22 marca 2015 roku grupa Nowalijek zaprasza od godz. 10.00 na rekreacyjną akcję pożegnania Marzanny i powitania wiosny. Grupa chętnych z kijkami nordic walking, na rowerach lub lubiących jogging wyruszy z parkingu przy Górkach Szymona w kierunku Zimnych Dołów, gdzie o godz. 11.00 zaplanowano wspólne ognisko. Dodatkowych informacji udziela pani Małgorzata Miernecka, tel.601 551 084.

Powitanie wiosny z Nowalijkami 2015

Redakcja, 16 lipca 2019