Informacje25 października 2014, 11:30,

Tarczyński Dzień Sportu w Tarczynie

25 października 2014 roku zapraszamy na Tarczyński Dzień Sportu + Fitness Club "Fabryka Wagi" zaprasza na lekcję zumby i jogi w plenerze. Miejsce: Boisko i Hala Sportowa przy Zespole Szkół w Tarczynie przy ul. Szarych Szeregów 8. Więcej informacji na poniższym plakacie:

Tarczyński Dzień Sportu w Tarczynie

Zapisy do Testu Coopera - www.domtel-sport.pl
Regulamin Streetbasketu - www.tarczyn.pl
Regulamin Test Coopera - www.tarczyn.pl
Formularz zgłoszeniowy do Streetbasketu - www.tarczyn.pl

Informacje25 października 2014, 19:00,

10-lecie Big Bandu Rondo Konstancin

25 października 2014 roku o godzinie 19.00 w sali koncertowej KDK Hugonówka odbędzie się uroczysty koncert uświetniający 10-lecie istnienia Big Bandu Rondo Konstancin. W koncercie wezmą udział zarówno muzycy grający od początku jak i soliści, którzy występowali z zespołem w ciągu 10 lat działalności artystycznej. Zapraszamy na jubileuszowy koncert!

10-lecie Big Bandu Rondo Konstancin

Zespół Big Band Rondo Konstancin powstał w 2003 roku dzięki niezwykłej determinacji wspaniałego muzyka - mieszkańca Konstancina - Mariusza Wnuka. Początkowo jako orkiestra dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie, jednak ostatecznie przyjął formułę big bandu oraz nazwę Big Band Rondo Konstancin, kierownictwo nad zespołem objął - również mieszkaniec Konstancina - Mieczysław Mróz. Lata 2003 - 2005 to okres intensywnych prób, doboru repertuaru i składu osobowego. Pierwsze występy to rok 2005 i koncerty w Konstancińskim Parku Zdrojowym, jak również udział w lokalnych uroczystościach okolicznościowych. Big Band Rondo jest jednym z ciekawszych zespołów w Polsce. Członkowie orkiestry to zawodowi muzycy z dużym stażem i doświadczeniem artystycznym zdobytym w najlepszych zespołach reprezentacyjnych i estradowych, grający na wielu instrumentach, co pozwala na modyfikację składu instrumentalnego w zależności od potrzeb, rodzaju i charakteru muzyki. Pod względem repertuaru orkiestra jest wszechstronna. Wykonuje muzykę marszową, patriotyczną, religijną, znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej, światowe przeboje klasyki big bandu oraz dixieland. Orkiestra bierze udział we wszystkich uroczystościach i festynach okolicznościowych na terenie gminy, zaś w sezonie letnim koncertuje w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym, w wielu miastach Polski i dwukrotnie w Czeskich Hranicach. Aktualnie Big Band Rondo Konstancin liczy 15 osób.