Informacje12 października 2013, 00:00,

TARCZYńSKA LIGA HALOWA W PI£CE NOżNEJ

23 listopada 2013 roku odbędzie się X Jubileuszowa Tarczyńska Liga Halowa w Piłce Nożnej. Zapisy dla drużyn przyjmowane są do 31 października 2013 roku. Ilość drużyn ograniczona. Więcej informacji, można dowiedzieć się pod nr telefonu: 608-055-374 (www.ligihalowe.pl). Organizatorzy zapewniają niepowtarzalną atmosferę oraz ciekawe nagrody dla wszystkich uczestników z okazji jubileuszu TLH. Weźcie udział w Tarczyńskiej Lidze Halowej!

TARCZYńSKA LIGA HALOWA W PI£CE NOżNEJ
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje13 października 2013, 00:00,

Debata Młodych inwestycje młodzieżowe w budżecie miasta Piaseczno na 2014

Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno, jako jedna z niewielu tego typu organizacji w Polsce, ma w tym roku szansę na dodanie swoich pomysłów inwestycji do przyszłorocznego budżetu swojej gminy. Młodzieżowa Rada Gminy MRG ma zająć się szczególnie infrastrukturą dla młodzieży. W tym celu zorganizowała trójstopniowy proces konsultacyjny z młodymi mieszkańcami naszej gminy, by dowiedzieć się jakie inwestycje przeznaczone dla młodzieży chcieliby, aby powstały w Piasecznie.

DEBATA M£ODYCH INWESTYCJE M£ODZIEżOWE W BUDżECIE MIASTA PIASECZNO NA 2014

Pierwszym etapem było zebranie wszelkich pomysłów od uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Kolejnym będzie przeprowadzenie badania, w którym młodzi wybiorą 10 z 20 najlepszych propozycji. Trzecim zaś, a zarazem najważniejszym, będzie organizacja debaty, która odbędzie się 15 października 2013 roku o 16:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie. Do rozmów MRG zaprosi trójki klasowe i zarządy samorządów uczniowskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu gminy. Jednak równie mile widziane będą wszystkie młode osoby z Piaseczne pragnące mieć realny wpływ na cel wydatkowania części publicznych pieniędzy przeznaczonych na inwestycje dla młodzieży. Celem debaty będzie wybór dwóch projektów, które wspólnie uznamy za najważniejsze i najbardziej odpowiadające potrzebom młodych ludzi.
autor/źródło: Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno