Informacje14 maja 2016, 11:00,

Tarczyn odkrywa talenty - Piaseczyński Pokaż Talent

14 maja 2016 roku w godzinach 11:00 - 12:00 Tarczyn będzie odkrywał talenty w ramach konkursu Piaseczyński Pokaż Talent. Miejsce: GOK Tarczyn, ul. J. Stępkowskiego 17. Eliminacje do konkursu organizowanego przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno pod nazwą "Piaseczyński Pokaż Talent" w gminie Piaseczno. Odkrywamy talenty!

Tarczyn odkrywa talenty - Piaseczyński Pokaż Talent

Śpiewasz, tańczysz a może dobrze żonglujesz? Zgłoś się już dziś i wygraj super nagrody, dzięki którym będziesz miał/a szansę na dalsze rozwijanie swojej pasji. Konkurs jest dla dzieci i młodzieży z powiatu piaseczyńskiego w wieku 5-20 lat!

Informacje14 maja 2016, 19:00,

Olga Bończyk Kameralny Koncert Charytatywny dla Basi Bagorro

W sobotę 14 maja 2016 roku o godz. 19.00 odbędzie się kameralny koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na dalsze leczenie Basi Bagorro. Podczas koncertu zaśpiewa Olga Bończyk. Cena biletu/cegiełki: 60 zł. Ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy informują, że jest już coraz mniej biletów, więc wszystkich chętnych zapraszamy do Quchni w Józefosławiu (Geodetów 23C), po zakup biletów, gdyż w dzień koncertu może ich już nie być. Więcej informacji pod numerem telefonu organizatora: 726 342 423 Zapraszamy!

Olga Bończyk Kameralny Koncert Charytatywny dla Basi Bagorro