Informacje22 sierpnia 2015, 17:00,

Taniec w malarstwie śladami Edgara Degas - Rzeźba w hołdzie polskim artystom baletu

Zapraszamy na unikatową wystawę pn.: Taniec w malarstwie śladami Edgara Degas i Rzeźba w hołdzie polskim artystom baletu. Jest to niepowtarzalny projekt Fundacji Sztuki Tańca. Inicjatywa ta poświęcona jest jednej z najstarszych i najpiękniejszych form ekspresji człowieka obecnej we wszystkich kulturach. W sztuce nie chodzi o to, co się widzi, tylko o to, żeby inni mogli to widzieć. Sztuka jest religią, mistyczną więzią, która duchowo zespala wybrańców – Edgar Degas. Wernisaż wystawy odbędzie się 22 sierpnia 2015 r. o godz.17:00. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, Hugonówka. Wystawa będzie czynna od 22 sierpnia do 20 września 2015 r. Wstęp wolny. Zapraszamy na wystawę do Konstancina.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11353
Informacje22 sierpnia 2015, 12:00,

Młodzieżowy Dzień Kultury w Górze Kalwarii

22 sierpnia 2015 roku o godz. 12.00 zapraszamy na Młodzieżowy Dzień Kultury. Miejsce: Kalejdoskop Kultury, ul. Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie:

Młodzieżowy Dzień Kultury w Górze Kalwarii

Zabawa rozpocznie się o godz. 12.00 cyklem warsztatów. Będzie można nauczyć się gry na bębnach, podstaw hip-hopu, stworzyć „broń larpową” (bezpieczna broń z PCV i pianki), wykazać się artyzmem w przygotowaniu „kijów deszczowych” czy „bransoletek survivalowych”. Przygotowany przez siebie oręż uczestnicy będą mogli sprawdzić podczas wielkiej bitwy. Popołudnie z kolei upłynie w rytmach hip-hopu, rocka i reggae. Na scenie wystąpią młodzi artyści: Antek i ekipa oraz Przemek Klepczyński i Jakub Szlązak. Najbarwniejszym akcentem wydarzenia będzie zapewne festiwal kolorów. Kolorowe proszki zostaną wystrzelone w górę ok. godz. 19.30. Na zakończenie zaplanowano seans w nocnym kinie.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=11354