Informacje21 lipca 2007, 00:00,

Taniec brzucha w Piasecznie - zaproszenie na warsztaty

Kobiety, które chcą odreagować stres, wyrazić i zaakceptować siebie oraz ukazać radość bycia kobietą - zapraszamy na wyjątkowe, wakacyjne warsztaty tańca arabskiego. Warsztaty tańca brzucha odbędą się w dniach od 27 do 31 sierpnia 2007 roku, w godzinach 19:30 - 21:00, w Klubie Dziecka przy ulicy Okrężnej 52, Piaseczno.

Podczas warsztatów poznacie choreografię i elementy improwizacji. Każda pani będzie mogła poznać podstawowe ruchy, jak i bardziej zaawansowane sekwencje. To możliwości poznania podstaw tańca, jak i utrwalenia sobie już zdobytych umiejętności i wzbogacenie ich o nowe elementy, które dodadzą gracji i wdzięku każdej tancerce.

taniec brzucha

Wakacyjne warsztaty tańca arabskiego to pięć wieczorów przepełnionych kobiecą atmosferą, zapachem arabskich kadzideł, dźwiękiem orientalnej muzyki, a przede wszystkim radością tańca. Taniec brzucha jest okazją do tego, żeby pojawiła się wspólnota kobiet. Taniec brzucha istnieje od paru tysięcy lat, jednak to właśnie dzisiaj przeżywa prawdziwy renesans. Uważany jest za taniec, który potrafi wydobyć z kobiet to, co najpiękniejsze - umiejętność uwodzenia, witalność. Taniec brzucha symbolizuje płodność, wzbogaca duchowość, pobudza seksualność i ma właściwości uzdrawiające.

Taniec brzucha bazuje na ruchach bioder i brzucha. Wyraziste ruchy bioder, subtelne ruchy dłoni i ramion, a także orientalna muzyka pobudza emocje wśród oglądających tancerkę. Taniec ten wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków a także mięśni grzbietu. Dzięki ćwiczeniom talia zostaje wyszczuplona, a bóle około kręgosłupowe ustępują. Taniec ten w sposób naturalny przygotowuje również kobietę do porodu, wzmacnia też siły witalne. Ma zbawienny wpływ na psychikę kobiet, pomaga pozbyć się kompleksów i odkryć atrakcyjność seksualną. Taniec brzucha jest miły dla oka i zbawienny dla ciała tancerki...

Skorzystaj z warsztatów i odkryj swoją kobiecość. Cena pięciu półtorej godzinnych zajęć to 140 złotych. Każda uczestniczka otrzyma również materiały do ćwiczeń w domu. Warsztaty poprowadzi instruktorka Klubu Dziecka Ania Ciszewska. Zapisy na wakacyjne warsztaty odbywają się w Klubie Dziecka (Okrężna 52, Piaseczno, www.klubdziecka.pl), dodatkowe informacje uzyskacie pisząc maila: anjala@o2.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje11 lipca 2007, 00:00,

Pokaz wyrobów zdrowotnych kolekcji Gorbina w Piasecznie

Firma Biona z Katowic zaprasza serdecznie na pokaz promocyjny własnej kolekcji Gorbina, wyrobów zdrowotnych z gorczycą, wytwarzających naturalne biopole oraz urządzenia do masażu leczniczego. Prezentacja firmy odbędzie się w najbliższy czwartek 12 lipca 2007 roku, o godzinie 18:00 w Pensjonacie U Joanny. Pensjonat znajduje się przy ulicy Czajewicza 30, Piaseczno. Więcej informacji o hotelu i jego lokalizacji przeczytacie na stronie: www.hotel-piaseczno.pl

Pokaz wyrobów zdrowotnych kolekcji Gorbina w Piasecznie

Każda para małżeńska, która zaszczyci organizatorów pokazu swoją obecnością otrzyma wentylator stojący (rewelacyjne rozwiązanie na nadchodzące upalne dni). Informacja o pokazie pochodzi z zaproszenia, które zostało rozprowadzone po Piasecznie. Podczas pokazu będą prezentowane produkty firmy z kolekcji Gorbina oraz urządzenia do masażu leczniczego, z którymi możecie zapoznać się na stronie firmy: www.biona.pl

Wyroby z kolekcji Gorbina wykonane są z wysokogatunkowej wełny, specjalnie selekcjonowanej i poddanej wyjątkowo ostrej kontroli jakości. W skład kolekcji wchodzi m.in. kołdra, poduszka, oraz materac gorczycowy, połączenie naturalnej owczej wełny wraz z właściwościami leczniczymi gorczycy pozwala nie tylko na zdrowy i spokojny sen, lecz także na zwalczanie wielu chorób cywilizacyjnych takich jak nadciśnienie, częste migreny, choroby układu kostnego, regulując przy tym pracę narządów wewnętrznych człowieka. Urządzenia do masażu leczniczego, jakie w swojej ofercie posiada firma to: materac masujący, masażer ręczny, masażer stóp, oraz fotel masujący.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno