Informacje21 lipca 2007, 00:00,

Taniec brzucha w Piasecznie - zaproszenie na warsztaty

Kobiety, które chcą odreagować stres, wyrazić i zaakceptować siebie oraz ukazać radość bycia kobietą - zapraszamy na wyjątkowe, wakacyjne warsztaty tańca arabskiego. Warsztaty tańca brzucha odbędą się w dniach od 27 do 31 sierpnia 2007 roku, w godzinach 19:30 - 21:00, w Klubie Dziecka przy ulicy Okrężnej 52, Piaseczno.

Podczas warsztatów poznacie choreografię i elementy improwizacji. Każda pani będzie mogła poznać podstawowe ruchy, jak i bardziej zaawansowane sekwencje. To możliwości poznania podstaw tańca, jak i utrwalenia sobie już zdobytych umiejętności i wzbogacenie ich o nowe elementy, które dodadzą gracji i wdzięku każdej tancerce.

taniec brzucha

Wakacyjne warsztaty tańca arabskiego to pięć wieczorów przepełnionych kobiecą atmosferą, zapachem arabskich kadzideł, dźwiękiem orientalnej muzyki, a przede wszystkim radością tańca. Taniec brzucha jest okazją do tego, żeby pojawiła się wspólnota kobiet. Taniec brzucha istnieje od paru tysięcy lat, jednak to właśnie dzisiaj przeżywa prawdziwy renesans. Uważany jest za taniec, który potrafi wydobyć z kobiet to, co najpiękniejsze - umiejętność uwodzenia, witalność. Taniec brzucha symbolizuje płodność, wzbogaca duchowość, pobudza seksualność i ma właściwości uzdrawiające.

Taniec brzucha bazuje na ruchach bioder i brzucha. Wyraziste ruchy bioder, subtelne ruchy dłoni i ramion, a także orientalna muzyka pobudza emocje wśród oglądających tancerkę. Taniec ten wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków a także mięśni grzbietu. Dzięki ćwiczeniom talia zostaje wyszczuplona, a bóle około kręgosłupowe ustępują. Taniec ten w sposób naturalny przygotowuje również kobietę do porodu, wzmacnia też siły witalne. Ma zbawienny wpływ na psychikę kobiet, pomaga pozbyć się kompleksów i odkryć atrakcyjność seksualną. Taniec brzucha jest miły dla oka i zbawienny dla ciała tancerki...

Skorzystaj z warsztatów i odkryj swoją kobiecość. Cena pięciu półtorej godzinnych zajęć to 140 złotych. Każda uczestniczka otrzyma również materiały do ćwiczeń w domu. Warsztaty poprowadzi instruktorka Klubu Dziecka Ania Ciszewska. Zapisy na wakacyjne warsztaty odbywają się w Klubie Dziecka (Okrężna 52, Piaseczno, www.klubdziecka.pl), dodatkowe informacje uzyskacie pisząc maila: anjala@o2.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje10 lipca 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr organizuje wycieczkę rowerową w nieznane

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem celem wycieczki jest nieznane, które zależało będzie od osób, które przyłączą się do niedzielnej wycieczki rowerowej Klubu Pędziwiatr. Organizatorzy wycieczki proszą o zabranie czegoś na ząb, na ewentualność ogniska.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Trasa wycieczki nie jest znana, ale na pewno znany jest czas i miejsce spotkania. Osoby zainteresowaną wycieczką, spotykają się w najbliższą niedzielę 15 lipca 2007 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: GOSiR w Piasecznie, przy ulicy Sikorskiego 20. Zapraszamy! ¬ródło informacji: piasmk.blox.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno