Informacje5 września 2012, 00:00,

Taneczne szaleństwo z Egurrola Dance Studio

Egurrola Dance Studio serdecznie zaprasza na Taneczne Szaleństwo w Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie, które odbędzie się w sobotę 8 września 2012 roku w godz. 10.00-15.00. W programie m.in. pokazy tancerzy znanych z programu You Can Dance, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i animacje taneczne prowadzone przez medialnych tancerzy Egurrola Dance Studio. Na scenie ustawionej przed galerią tancerze zaprezentują to, co w tańcu najlepsze i najpopularniejsze. Zapraszamy na taneczne szaleństwo w Konstancinie.

TANECZNE SZALEńSTWO Z EGURROLA DANCE STUDIO

Program tanecznego szaleństwa w Konstancinie:

- pokazy tancerzy znanych z programu "You Can Dance",
- pokaz grupy tanecznej VOLT Agustina Egurroli,
- pokazy taneczne w wykonaniu zespołów Egurrola Dance Studio (w tym tanecznych -Mistrzów Polski i Świata),
- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
- animacje taneczne prowadzone przez medialnych tancerzy Egurrola Dance Studio,
- koncert gwiazdy,
- udział w wydarzeniu gwiazd tanecznych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje5 września 2012, 00:00,

Koncert McGyver Band w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na koncert Zespołu McGyver Band. Koncert odbędzie się w sobotę 8 września 2012 roku, start o godzinie 21.30. Wstęp 5 złotych. Zespół McGyver Band występuje w składzie Robert Krzyżaniak - perkusja wokal, Wiesław Gąsiar - gitara basowa wokal, Robert Gołaszewski - gitara instrumenty klawiszowe wokal, Adam Siemierzewicz - gitara wokal.

MCGYVER BAND

Wszystko w McGyver Band zaczęło się w 1995 r. Spotkali się przypadkiem na jakimś koncercie. Czterech doświadczonych muzyków, z których każdy latami doskonalił swoje umiejętności na kontraktach zagranicznych, po wspólnych naradach i próbach postanowiło połączyć swoje muzyczne losy i założyć zespół o nazwie "Mc Gyver Band". Cóż takiego prezentują, czym podbijają serca słuchaczy? Otóż ich sposób jest niesamowicie prosty: odpowiednia dawka rock'n'rolla, reggae, popu, połączona z wyczuciem rytmu, odpowiednimi warunkami głosowymi i odrobiną pasji i serca. Wszystko to sprawia, że można ich słuchać godzinami i fantastycznie bawić się przy ich muzyce. Najlepsze hity ostatnich 30 lat w ich wykonaniu (live!) nabierają nowego wydźwięku, pozostając jednocześnie wierne oryginalnym wersjom. Więcej informacji na stronie internetowej: www.mcgyverband.pl

McGyver Band wykonuje cover Money for nothing (Dire Straits):

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert McGyver Band.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno