Informacje23 czerwca 2010, 00:00,

TAńCZ¡CY z WAKACJAMI DYSKOTEKA w ZAWROTNICY


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Drodzy Państwo, wielkimi krokami zbliżają się WAKACJE 2010. 25 czerwca 2010 roku o godzinie 20.30 w ZAWROTNICY, odbędzie się dyskoteka pod hasłem TAńCZ¡CY Z WAKACJAMI. DJ zaprasza na parkiet już od godziny 21.00, więc wyginajmy śmiało ciało do białego rana! Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na parkiecie z okazji ropoczynających się WAKACJI. życzymy udanej wakacyjnej zabawy.

POWITANIE WIOSNY - DYSKOTEKA w ZAWROTNICY

Miejsce spotkania: Restauracja Zawrotnica przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie (wejście do lokalu jest od strony ulicy Wojska Polskiego, obok stacji kolejki wąskotorowej). Wcześniej zapraszamy, na coś smacznego zakropionego mniejszą lub większą odrobiną "talentu". Do zobaczenia na piątkowej dyskotece w Zawrotnicy www.zawrotnica.pl.
autor/źródło: Dorota i Paweł Swynynka - Restauracja Zawrotnica w Piasecznie
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje24 czerwca 2010, 00:00,

Wystawa malarstwa Mieczysława Wosia w KDK Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Wosia: MALARSTWO STARE I NOWE, który odbędzie się 26 czerwca 2010 roku o godz. 17.00 w Konstancińskim Domu Kultury (ul. Jaworskiego 18). Wystawę będzie można oglądać do 26 lipca 2010 roku. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w KDK Konstancin.

Wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Wosia
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie