Informacje23 lutego 2011, 00:00,

Tak Po Prostu czyli szanty na wesoło w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na szanty na wesoło z zespołem TAK PO PROSTU, czyli 2/5 załogi Wyciągniętych z Mesy. Koncert odbędzie się w sobotę 26 lutego 2011 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 zł. 8Ball, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na sobotni koncert zespołu Tak Po Prostu w 8 Ball Club.

TAK PO PROSTU NA SZANTY NIGHT W 8 BALL CLUB PIASECZNO
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 lutego 2011, 00:00,

Szpital Św. Anny w Piasecznie przyjmuje już pacjentów

Pan Marek Kubicki (EMC Instytut Medyczny) poinformował, że 21 lutego 2011 roku w rozbudowanym Szpitalu Św. Anny w Piasecznie (ul. Mickiewicza 39), rozpoczęły się pierwsze przyjęcia pacjentów. Z usług szpitala, mogą juz korzystać dzieci chore o stabilnym stanie zdrowia, pacjenci chirurgiczni, a także mamy spodziewające się dziecka. Realizacja pełnego zakresu świadczeń w oddziałach chirurgicznym, ginekologiczno-położniczym z oddziałem neonatologii i dziecięcym rozpocznie się 1 marca 2011 roku.

Szpital św. Anny w Piasecznie

autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno