Informacje21 sierpnia 2015, 21:15,

Tajne przez poufne w Kinie Plenerowym w Konstancinie

21 sierpnia 2015 roku o godzinie 21:15 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Kina Plenerowego w Konstancinie, podczas którego będzie można obejrzeć film pt. Tajne przez poufne. Projekcja filmowa odbędzie się w Amfiteatrze Parku Zdrojowego. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Tajne przez poufne w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Tajne przez poufne (ang. Burn After Reading) – amerykańsko-brytyjsko-francuska komedia kryminalna z 2008 roku w reżyserii braci Coen. Osbourne Cox to stary tajny agent CIA. Jego życie osobiste i zawodowe ostatnio nie układa się. Harry Pfarrer jest szeryfem Departamentu Skarbu, ale nie radzi sobie ze swoją próżnością. Ma nietypowe hobby: internetowe randki za plecami żony, konstruowanie zabawek erotycznych według własnych pomysłów, nie wspominając o sypianiu z nieszczęśliwą żoną Osbourne'a. Kiedy Cox zostaje wyrzucony z pracy, postanawia spisać wspomnienia ze swojej służby. Jego żona, przygotowując dokumenty rozwodowe, nagrywa to na płytę, która trafia do kochanki Pfarrera, pracownicy siłowni - Lindy, i jej kolegi - Chada. Przekonani, że są to ściśle tajne informacje decydują się na sprzedanie płyty Rosjanom za dużą sumę.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=8817&start=15
Informacje20 sierpnia 2015, 12:15,

Zakątek Kultury w Przystanku Kultura Piaseczno

20 sierpnia 2015 roku o godz. 12.15 zapraszamy na spotkanie w ramach akcji Zakątek Kultury w Przystanku Kultura. Wstęp wolny. Bajki, Przedstawienia, Opowieści , Animacje - zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na spotkania z animatorami teatru! Uwaga: W przypadku deszczu impreza będzie się odbywała w wali widowiskowej Przystanku Kultura.

Zakątek Kultury w Przystanku Kultura Piaseczno

Redakcja, 16 lipca 2019