Informacje11 sierpnia 2010, 00:00,

Tabele i terminarz rozgrywek w Turnieju Piłkarskim


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Uwaga! Z powodu bardzo dużego zainteresowania turniejem został zwiększony limit drużyn z 12 na 16,drużyny będą podzielone na 4 grupy po 4 drużyny w każdej, przez co nastąpiło kilka zmian GRAMY 1 x 12 min ( bez zmiany stron) faza grupowa, faza finałowa po wyjściu z grupy 2 x 10 min. Z każdej grupy wychodzą po 2 drużyny. Start o godz. 10.00. Poniżej prezentuje tabele i terminarz rozgrywek.

Turniej Piłkarski o Puchar Piaseczna Orlik 2012

GRUPA A
1. FC Gauganis
2. FC Santander
3. Campeones
4. White Asses Crew
Terminarz:
1. FC Gauganis - FC Santander
2. Campeones - White Asses Crew
3. White Asses Crew - FC Gauganis
4. Campeones - FC Santander
5. FC Santander - White Asses Crew
6. Campeones - FC Gauganis

GRUPA B
1. FC Panika
2. AA Team
3. Pieruny Chojnów
4. AC Milenium
Terminarz:
1. FC Panika - AA Team
2. Pieruny Chojnów - AC Milenium
3. AC Milenium - FC Panika
4. AA Team - Pieruny Chojnów
5. Pieruny Chojnów - FC Panika
6. AC Milenium - AA Team

GRUPA C
1. Hasacze
2. Jagodziani Bułkożercy
3. Kopytkujące Gazele
4. £azy
Terminarz:
1. Hasacze - Jagodziani Bułkożercy
2. Kopytkujące Gazele - £azy
3. Jagodziani Bułkożercy - Kopytkujące Gazele
4. £azy - Hasacze
5. Kopytkujące Gazele - Hasacze
6. Jagodziani Bułkożercy - £azy

GRUPA D
1. Adenozynotrifosforan
2. Zerwikaptur
3. FC Randstad
4. Orlikowe Grajki
Terminarz:
1. Adenozynotrfisforan - Zerwikaptur
2. FC Randstad - Orlikowe Grajki
3. Zerwikaptur - Orlikowe Grajki
4. Adenozynotrifosforan - FC Randstad
5. Orlikowe Grajki - Adenozynotrifosforan
6. Randstad - Orlikowe Grajki

UWAGA!!! TURNIEJ ROZPOCZYNAMY O GODZ. 10.00! Na tą godzinę przychodzą 2 grupy A i B, grupy C i D przychodzą ok. godziny 12.00. Turniej odbędzie się bez względu na pogodę słonce czy deszcz, nikt nie jest z cukru wiec się nie rozpuścimy. :) Grupy były losowane uczciwie bez żadnego ustawiania pod siebie itp. pretensje proszę zgłaszać do losu nie do mnie tyle. :) ZAPRASZAM NA TURNIEJ I POWODZENIA!!!
autor/źródło: Jacek

Napisz komentarz

Informacje12 sierpnia 2010, 00:00,

Mieszkańcy Piaseczna dla powodzian - podsumowanie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, zakończył akcję pomocy powodzianom, w trakcie której dzięki ofiarności mieszkańców zorganizowano sześć transportów z kilkunastoma tonami darów dla najbardziej poszkodowanych miejscowości. To tylko część pomocy, gdyż mieszkańcy i firmy przekazywały również dary bezpośrednio poszkodowanym lub organizacjom pozarządowym prowadzącym akcje charytatywne.

Mieszkańcy Piaseczna dla powodzian

W drugiej połowie lipca wyjechał z Piaseczna ostatni z sześciu transportów darów dla ofiar czerwcowej i lipcowej powodzi. Tym razem gminny samochód zawiózł nowy sprzęt AGD: kuchenkę, lodówko-zamrażarkę, pralkę a także drobny sprzęt gospodarstwa domowego oraz ubrania, które trafiły do dziesięcioosobowej rodziny, najbardziej poszkodowanej przez powódź w miejscowości Winiary. Sprzęt zakupiony został przez pracowników i właściciela jednej z piaseczyńskich firm. Sprawił on wiele radości rodzinie, która w powodzi straciła cały swój dobytek. Dom państwa Gubernat został całkowicie zalany a gospodarstwo zdewastowane.

Mieszkańcy Piaseczna dla powodzian

Wcześniej gmina przy współudziale jednej z piaseczyńskich firm transportowych zorganizowała transport darów ofiarowanych przez gospodarzy z Jesówki, Jazgarzewszczyzny oraz Głoskowa dla rolników z miejscowości Wilków, w której Wisła zalała większość obszaru gminy.

Mieszkańcy Piaseczna dla powodzian

Pierwszy transport darów przekazanych przez mieszkańców Piaseczna w punkcie zbiórki zorganizowanym w budynku straży miejskiej został już w pierwszych dniach czerwca przekazany gminie Gąbin. Mieszkańcy tej gminy zmagali się z wodami Wisły, która przerwała wały w miejscowości Świniary. Tam oprócz artykułów spożywczych i chemii gospodarczej, kompletów pościeli i śpiworów przekazano wiele darów przydatnych w usuwaniu skutków powodzi m.in. pompy, szczotki, wiadra, węże ogrodowe czy gumowce i rękawiczki.

Mieszkańcy Piaseczna dla powodzian

Drugi transport darów przekazanych przez mieszkańców gminy Piaseczno dla powodzian pojechał do poszkodowanych z gminy Dwikozy niedaleko Sandomierza w województwie świętokrzyskim. Wisła oraz rzeka Opatówka przerwała tam wały zalewając domy i pola z uprawami owoców i warzyw w kilkunastu miejscowościach. W tej niewielkiej gminie, w której zamieszkuje na stałe ok. 9 tysięcy mieszkańców, wydano ok. 800 zaświadczeń i kart dla powodzian na podstawie, których poszkodowani korzystają z darów.

Niezależnie od akcji koordynowanej przez gminę w pomoc powodzianom zaangażowali się bezpośrednio mieszkańcy miejscowości Baszkówka, Bąkówka, Głosków Letnisko, Głosków Wieś, Gołków Wieś i Wola Gołkowska, którzy poprzez sołectwa organizowali zbiórki i transport darów we własnym zakresie, poświęcając swój czas i środki finansowe. Zebrali oni cały samochód dostawczy darów dla mieszkańców zalanych miejscowości w gminie Dwikozy. Do jednego z sołectw na terenie gminy Wilków trafiły transporty darów organizowane przez mieszkańców żabieńca. Zbiórkę prowadzili też mieszkańcy Złotokłosu.

W imieniu powodzian serdecznie dziękujemy darczyńcom oraz instytucjom organizującym i wspierającym zbiórkę za wszelką pomoc i zaangażowanie. Słowa uznania należą się przedszkolom i szkołom, które włączyły się w akcję oraz sklepom i firmom prywatnym z terenu gminy Piaseczno.

Niestety przykład kolejnych zatopionych w sierpniu miejscowości na Dolnym Śląsku pokazuje, że groźna aura nie daje za wygraną i ulewne deszcze wciąż niszczą kolejne miejscowości. Konsekwencje tych niespotykanych do tej pory w takiej skali w Polsce zjawisk meteorologicznych nie ominęły niestety również Piaseczna. Wszystkich tych, którzy chcą nieść pomoc prosimy o kontakt z wybranymi organizacjami pozarządowymi organizującymi transporty darów.


Polska Akcja Humanitarna - www.pah.org.pl
Caritas - www.caritas.pl
Polski Czerwony Krzyż - www.pck.pl
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie