Informacje11 grudnia 2016, 10:00,

Szydełkowa Szopka Babci Klary - Teatranek w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 grudnia 2016 roku w godz. 10:00 i 11:30 zapraszamy na Teatranek w Piasecznie, podczas którego, będzie można obejrzeć spektakl pt.: Szydełkowa Szopka Babci Klary, w wykonaniu Teatru Małe Mi. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 12 zł. Zapraszamy na spektakl Szydełkowa Szopka Babci Klary.

SZYDEŁKOWA SZOPKA BABCI KLARY - TEATRANEK W PIASECZNIE

Przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i... duuużo Aniołów. Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od 2 tysięcy lat. Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, z wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek - wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 grudnia 2016, 15:00,

Wizyta św. Mikołaja i Pani Zimy oraz koncert świąteczny w Złotokłosie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 grudnia 2016 roku o godz. 15:00 odbędzie się bajka świąteczna i koncert muzyczny. Miejsce: Klub Kultury w Złotokłosie, ul. 3 maja 30, Złotokłos. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na bajka mikołajową "Wizyta św.Mikołaja i Pani Zimy" organizowaną przez Agencję Artystyczną Pro-Arte, ale to nie koniec atrakcji jakie dla Was przewidzieliśmy, ponieważ po spektaklu zapraszamy na koncert świąteczny w wykonaniu dzieci z zajęć muzycznych KK Złotokłos. Najmłodszych przygotowała nasza instruktorka Katarzyna Marcinkowska. Serdecznie zapraszamy.

WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA I PANI ZIMY ORAZ KONCERT ŚWIĄTECZNY W ZŁOTOKŁOSIE

Opis bajki: wizyta św. Mikołaja i Pani Zimy. Tym razem do dzieci przybywa Pani Zima, żeby sprawdzić, czy jest już dużo śniegu i czy mróz szczypie w uszy. Razem z nią niespodziewanie pojawia się kolorowa postać z baśni o słońcu - Timbuszka - która nigdy nie widziała zimy i chciałaby ją zobaczyć. Timbuszka ma również wiele innych marzeń. Ale czy warto mieć marzenia? Czy warto pragnąć je spełnić? Św. Mikołaj zna odpowiedzi na wszystkie pytania i na pewno dobrze doradzi Timbuszce... wstęp wolny

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie