Informacje13 grudnia 2015, 13:00,

Szydełkowa szopka babci Klary - świąteczne jasełka dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

Jasełkowe przedstawienie z lalkami wykonanymi na szydełku będą mogli podziwiać najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W najbliższą niedzielę podczas spotkania teatralnego maluchy wspólnie zaśpiewają także kolędy i pastorałki. Wstęp wolny!

SZYDEŁKOWA SZOPKA BABCI KLARY - ŚWIĄTECZNE JASEŁKA DLA DZIECI W GALERII AUCHAN PIASECZNO

Świąteczną atmosferę czuć już wszędzie. Najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno wprowadzi w nią zapewne spektakl teatralny pt. Szydełkowa szopka babci Klary.

Już 13 grudnia w ramach spotkania Bajeczne niedziele maluchy zasiądą przed sceną teatralną w galerii handlowej, aby wysłuchać opowieści znanej od ponad 2 tysięcy lat. Bohaterowie historii – Jezus, Maryja, Józef, trzej królowie, a także pastuszkowie i zwierzątka – wyczarowani przez babcię Klarę na szydełku, z pewnością zainteresują najmłodszych widzów. Spotkanie będzie również okazją do wspólnego zaśpiewania tradycyjnych kolęd oraz pastorałek.

Spotkanie z cyklu Bajeczne niedziele odbędzie się 13 grudnia 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135
Informacje7 grudnia 2015, 20:56,

NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE premiera klipu KOLOROFONIA

Przed Wami klip promujący debiutancką płytę projektu KOLOROFONIA - „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ”, do otwierającego album utworu NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE. Jego premiera zbiegła się z rocznicą opublikowania tego materiału, pierwotnie w formie demo mini-albumu "TAK KOLOROFONIA GRA", którego pierwszy nakład rozszedł się niemal błyskawicznie, stając się jednocześnie, zgodnie z resztą z zamierzeniem, idealnym prezentem na przypadający, świąteczny okres.

NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE premiera klipu KOLOROFONIA

Oto, co na temat produkcji mówi jej główny bohater: "Klip został zrealizowany w ciągu niespełna kilku godzin, na obiekcie, który znajduje przed moim blokiem. Około południa dostałem telefon, że Maciek ma dwie godziny luzu pomiędzy zdjęciami i jeśli chcę, to możemy coś nakręcić. W rezultacie same zdjęcia trwały krócej niż montaż, a jedyną przyczyną, dla której nie ukazał się tego samego dnia, było to, że został zrealizowany przy zerowym budżecie, a więc dzięki przyjacielskiej przysłudze i musiał ustąpić wszystkim komercyjnym projektom, które realizował w tym samym czasie. Jednakże swoje zadanie spełnił w 100% pokazując, że przy pomocy przyjaciół… NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!" Strona Kolorofonia: www.kolorofonia.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019