Informacje15 czerwca 2007, 00:00,

Szukasz pracy? Wypełnij ankietę rekrutacyjną Auchan

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otworzeniu dla polskich pracowników rynku zagranicznego (Irlandia, Wielka Brytania, Holandia, itd), coraz łatwiej można znaleźć pracę na polskim rynku. Jednak nie wszystkim się to udaje. Niektóre firmy w naszym regionie likwidują etaty np.: Thomson Displays Polska w Piasecznie, o którym nie raz pisaliśmy w naszym serwisie. Z informacji od mieszkańców wiemy, że sporo ludzi próbuje otworzyć własną działalność, jednak są również tacy, którym brakuje pomysłów na własną firmę lub po prostu odwagi. Między innymi o takich osobach myśli firma Auchan Polska, która ma swoją siedzibę w Piasecznie.

Firma Auchan Piaseczno, rozprowadziła po mieszkańcach ulotkę rekrutacyjną, na której znajduje się ankieta rekrutacyjna oraz informacje m.in.: dlaczego warto pracować w Auchan? Jeżeli do kogoś z Was nie dotarła ulotka informacyjna Auchan, a chciałby zapoznać się z informacjami na ulotce, to zachęcam do zapoznania się z plikiem: ankieta-praca-auchan.pdf. Korzystając z okazji przypominam, że na naszej podstronie można śledzić oferty pracy Auchan Piaseczno, które pobierane są ze strony Auchan Piaseczno. Warto zapoznać się również z aktualną bazę ofert pracy w Auchan Polska, która dostępna jest na stronie: praca w Auchan.

Jeżeli wśród osób czytających nasz serwis informacyjny, są właściciele firm, którzy poszukują pracowników i chcieliby o tym poinformować, to proszę o kontakt mailowy z redakcją naszego serwisu: info@powiat-piaseczynski.info. Przy okazji możecie poinformować nas o swojej firmie, zachęcając mieszkańców naszego regionu do pracy u siebie. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wysyłajcie do nas informacje.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje12 czerwca 2007, 00:00,

Dom Muzyka Seniora powstanie we wsi Kąty Góra Kalwaria

Na stronie Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego www.piaseczno.pl pojawiła się informacja, że w powiecie piaseczyńskim, w gminie Góra Kalwaria we wsi Kąty przy ulicy Brzozowej powstanie Dom Muzyka Seniora. Prezes Zarządu Fundacji Zofia Wit informuje, że będzie miło jeżeli zechcecie wesprzeć budowę tego obiektu.

Dom Muzyka Seniora będzie środowiskowym domem opieki nad osobami starszymi, wymagającymi opieki w tym osoby niedołężne i pozbawione tych świadczeń ze strony rodziny. Lokalizacją obiektu jest wieś Kąty k/Góry Kalwarii w województwie mazowieckim. Teren przeznaczony pod usytuowanie obiektu jest działką budowlaną o powierzchni 1,5 ha posiadającą bezpośredni dostęp do drogi publicznej oraz będącej w zasięgu infrastruktury technicznej. Teren działki jest częściowo zalesiony. Więcej informacji o tej inwestycji znajdziecie na stronie: www.dommuzykaseniora.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria