Informacje15 czerwca 2007, 00:00,

Szukasz pracy? Wypełnij ankietę rekrutacyjną Auchan

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otworzeniu dla polskich pracowników rynku zagranicznego (Irlandia, Wielka Brytania, Holandia, itd), coraz łatwiej można znaleźć pracę na polskim rynku. Jednak nie wszystkim się to udaje. Niektóre firmy w naszym regionie likwidują etaty np.: Thomson Displays Polska w Piasecznie, o którym nie raz pisaliśmy w naszym serwisie. Z informacji od mieszkańców wiemy, że sporo ludzi próbuje otworzyć własną działalność, jednak są również tacy, którym brakuje pomysłów na własną firmę lub po prostu odwagi. Między innymi o takich osobach myśli firma Auchan Polska, która ma swoją siedzibę w Piasecznie.

Firma Auchan Piaseczno, rozprowadziła po mieszkańcach ulotkę rekrutacyjną, na której znajduje się ankieta rekrutacyjna oraz informacje m.in.: dlaczego warto pracować w Auchan? Jeżeli do kogoś z Was nie dotarła ulotka informacyjna Auchan, a chciałby zapoznać się z informacjami na ulotce, to zachęcam do zapoznania się z plikiem: ankieta-praca-auchan.pdf. Korzystając z okazji przypominam, że na naszej podstronie można śledzić oferty pracy Auchan Piaseczno, które pobierane są ze strony Auchan Piaseczno. Warto zapoznać się również z aktualną bazę ofert pracy w Auchan Polska, która dostępna jest na stronie: praca w Auchan.

Jeżeli wśród osób czytających nasz serwis informacyjny, są właściciele firm, którzy poszukują pracowników i chcieliby o tym poinformować, to proszę o kontakt mailowy z redakcją naszego serwisu: info@powiat-piaseczynski.info. Przy okazji możecie poinformować nas o swojej firmie, zachęcając mieszkańców naszego regionu do pracy u siebie. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wysyłajcie do nas informacje.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje12 czerwca 2007, 00:00,

Zawody sportowo obronne o puchar Burmistrza Piaseczna

Gmina Piaseczno piaseczno.eu zaprasza na VII zawody sportowo obronne o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, które odbędą się w najbliższą sobotę 16 czerwca 2007 roku, w godzinach: od 8:00 do 16:00 na terenie uroczyska Zimne Doły. Zawody sportowo obronne połączone będą z gminnymi zawodami pożarniczymi.

W zawodach sportowo obronnych o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, wezmą udział drużyny wystawione przez szkoły, ochotnicze straże pożarne, harcerzy. Uczestnicy zawodów zmierzą się w ośmiu konkurencjach, między innymi w biatlonie, biegu na orientację a nawet w rzucie granatem i konkurencji strażackiej.

Organizatorami zawodów sportowo obronnych o puchar Burmistrza Piaseczna są: Gmina Piaseczno, Starostwo Powiatowe, Komenda Hufca ZHP Piaseczno, Komendant Miejsko Gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych. Serdecznie zapraszamy!

Zimne Doły to najpopularniejsze miejsce wypoczynku na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Polana położona jest pomiędzy żabieńcem a Zalesiem Górnym, 4 km na południowy-wschód od Piaseczna, przy tzw. trakcie wareckim. Można tu dojechać samochodem od strony Piaseczna skręcając w żabieńcu z drogi krajowej nr 79 w prawo. Za miejscowością należy jechać prosto drogą asfaltową wzdłuż lasu, by po ok. 500 m skręcić w lewo w szeroką drogę leśną (historyczny trakt warecki), która zaprowadzi na miejsce. Jadąc drogą krajową nr 79 od południa należy skręcić na światłach w Pilawie w lewo w stronę Zalesia Górnego, a następnie na wysokości leśniczówek Chojnów i Dobiesz w prawo w drogę leśną. (źródło: piaseczno.pl)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno