Informacje6 kwietnia 2008, 00:00,

SZUKAMY WIOSNY XXXVII Rajd Turystyczno - Rowerowy

Oddział PTTK Piaseczno zaprasza na XXXVII Rajd Szukamy Wiosny, który odbędzie się 25-26 kwietnia 2008 roku. Celem rowerowego Rajdu SZUKAMY WIOSNY, jest: popularyzacja walorów krajoznawczych ziemi piaseczyńskiej, oraz popularyzacja turystyki kwalifikowanej wśród młodzieży. Organizatorami rajdu Szukamy Wiosny są: Zarząd Oddziału PTTK Piaseczno, Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Urząd Gminy Lesznowola, Urząd Gminy Prażmów, Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny Traper w Konstancin-Jeziorna. Weź udział w rowerowym poszukiwaniu wiosny!

XXXVII Rajd Turystyczno Rowerowy Szukamy Wiosny

Do udziału w XXXVII Rajdzie Szukamy Wiosny, zapraszamy wszystkich chętnych, głównie młodzież szkolną. Zgłoszenia drużyn i wpłaty wpisowego przyjmowane będą, do dnia 11 kwietnia 2008 roku w Biurze Oddziału PTTK w Piasecznie, Plac Piłsudskiego 3. Trasa Rajdu 1R (rowerowa) 1-dniowa 26.04.2008 roku: Piaseczno GOSiR ul. Sikorskiego 20 start godzina 10:00 - żabieniec - Jesówka - Zalesie Górne - £biska - Grochowa - £oś - Złotokłos - Baszkówka - Głosków Szkoła. Długość trasy: 30 km. Konkursy i nagrody: w miejscu zakończenia Rajdu przeprowadzony będzie Konkurs na najpiękniejszą Marzannę oraz konkursy sprawnościowe. Nagrody rzeczowe otrzymają zwycięzcy trzech pierwszych miejsc w każdym konkursie. Nagrody specjalne otrzymają także: najliczniejsza jednostka zgłaszająca oraz najmłodszy uczestnik Rajdu. Rajd Szukamy Wiosny, odbędzie się bez względu na pogodę.

Regulamin Rajdu oraz więcej informacji przeczytacie w informacji Jacentego na naszym forum: Rajd Szukamy Wiosny. Zapraszamy na XXXVII Rajd Szukamy Wiosny.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno

Informacje7 kwietnia 2008, 00:00,

TV PIASECZNO czeka na Wasze informacje o wydarzeniach

Jeżeli jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia, które jest godne naszej uwagi, to daj nam znać! TV Piaseczno oraz Prywatny Serwis E-Mieszkańców czekają na wasze newsy! Są wydarzenia, przy których nie ma reporterów. Są fakty, których nie znają dziennikarze lokalnych gazet. To właśnie o nich chcemy się dowiedzieć dzięki Tobie. Jeżeli sytuacja, w której się znalazłeś jest godna uwagi, to nie trać czasu i poinformuj nas o tym!

Poinformuj nas o wydarzeniu

Jesteś świadkiem zdarzenia i chciałbyś nas o tym poinformować, to nie trać czasu i zadzwoń lub napisz SMSa, zrób film lub zdjęcia komórką i wyślij nam informację na numer: 0512-29-82-83. Oprócz tego, możesz wysłać do nas informację o wydarzeniu mailem na adres: tvpiaseczno@wp.pl oraz info@powiat-piaseczynski.info

Ty coś zobaczyłeś, a my to pokażemy na TV Piaseczno: www.tvpiaseczno.pl (zasięg działania: Gmina Piaseczno), oraz opiszemy w Prywatnym Serwisie E-Mieszkańców: www.powiat-piaseczynski.info (zasięg: cały Powiat Piaseczyński). Jesteśmy po to, aby informować e-mieszkańców, o wydarzeniach godnych uwagi! Ty również sąsiedzie, możesz przyczynić się do poinformowania innych o interesującym wydarzeniu w naszej okolicy. Dzięki Wam, również inni dowiedzą się o ciekawym zdarzeniu. Czekamy na Wasze telefony, SMSy i informacje oraz zdjęcia wysłane mailem.
autor/źródło: Zespół TV Piaseczno oraz Prywatny Serwis E-Mieszkańców