Informacje19 października 2013, 00:00,

Szukałeś Nas - Jesteśmy zaproszenie na niedzielny koncert papieski w Górze Kalwarii

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Proboszcz Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP serdecznie zapraszają mieszkańców na koncert papieski z okazji 35 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża Jana Pawła II pt.: SZUKA£EŚ NAS – JESTEŚMY. Koncert będzie w wykonaniu Klasycznego Kwintetu Dętego Favori - wraz z solistami i odbędzie się 20 października 2013 roku o godz. 17.30 w Kościele Parafialnym przy ul. Ks. Sajny 2 w Górze Kalwarii. Zapraszamy na niedzielny koncert papieski w Górze Kalwarii.

SZUKA£EŚ NAS - JESTEŚMY KONCERT PAPIESKI W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje18 października 2013, 00:00,

PROJEKT RECEPTA NA ZWOLNIENIE

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego oferuje możliwość uzyskania bezzwrotnej dotacji inwestycyjnej na założenie własnej działalności gospodarczej w ramach projektu Recepta na zwolnienie. Szczegóły i informacje: e-mail: recepta@firs.org.pl; tel. (22) 34 99 264 Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.recepta.firs.org.pl

PROJEKT RECEPTA NA ZWOLNIENIE

Korzyści z udziału w projekcie:
a) dla mieszkańców gminy dotkniętych zwolnieniem w ostatnich miesiącach
- możliwość pracowania na własny rachunek zgodnie z własną wizją i pomysłem
- uniezależnienie się od oferty pracodawców
b) dla przedsiębiorstw, z których zostali zwolnieni
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako troszczącej się o losy byłych pracowników.
autor/źródło: Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego