Informacje3 listopada 2015, 20:00,

Sztuka teatralna Kandydat w wykonaniu Teatru Podaj Dalej

3 listopada 2015 roku o godzinie 20:00 zapraszamy do Domu Kultury w Piasecznie na sztukę Teatru Podaj Dalej pt.: Kandydat. Bilety w cenie 20 zł, już do nabycia w kasach Centrum Kultury w Piasecznie. Komedia Kandydat, choć powstała cztery lata temu, jest obecnie (podczas trwającej w najlepsze kampanii wyborczej) bardzo aktualna. Opowiada o dwojgu ludzi pragnących zaistnieć w świecie wielkiej polityki. Reżyseria -Witold Bieliński. Tekst - Magdalena Mroszkiewicz. Scenografia i kostiumy - Beata Dąbska. Czas trwania sztuki około 90 min. Obsada: Seweryn Wysocki – Jarosław Gruda / Wiktoria Skowrońska - Magdalena Mroszkiewicz / Miłosz Miłosz - Bartosz Dermont / muzyka - Tomasz Bieliński.

Sztuka teatralna Kandydat w wykonaniu Teatru Podaj Dalej

Seweryn Wysocki (Kandydat) to prosty i uczciwy człowiek, dla którego największą wartością w życiu jest pomoc innym ludziom. Olbrzymie poparcie w lokalnej społeczności bohater zyskuje dzięki swojej ofiarności podczas powodzi (otrzymane z ubezpieczenia pieniądze przeznaczył na cele społeczne). Jego sukces i sławę postanawiają wykorzystać przedstawiciele środowiska medialnego – dziennikarka i specjalista ds. wizerunku. Aby zaistnieć w świecie wielkiej polityki, wciągają Seweryna w sieć ludzkich manipulacji, które mają doprowadzić Kandydata do upragnionego stanowiska. Kampania wyborcza rusza, a zwykły obywatel staje się jednym z trybów machiny Państwa, gdzie aby przetrwać trzeba się rozpychać obiema rękami, co dla Kandydata z jego wartościami może się okazać pyrrusowym zwycięstwem.

Teatr Podaj Dalej - Nośnikiem porozumienia dla dialogu z widzami Teatru Podaj Dalej jest komedia. To doskonały środek przekazu myśli. Naszymi spektaklami nikogo nie ośmieszamy, ale w sposób żartobliwy pokazujemy absurdy świata. W końcu to przez śmiech łatwiej jest mówić o sprawach trudnych. Spektakle są dla nas magicznym czasem kontaktu z publicznością. Uważamy, że sztuka powinna stawiać trudne pytania, na które widz skłonny jest szukać sam odpowiedzi. Mówimy o sprawach ważnych. Tych, które inicjują dyskusję, a w końcu wpływają na zmianę zachowań jednostki ludzkiej.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Redakcja, 16 lipca 2019
wtorek teatralny http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=4264&start=30
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11557
Informacje31 października 2015, 12:00,

Halloweenowa garderoba upiorny makijaż sesja fotograficzna w Centrum Handlowym Auchan

Halloweenowa garderoba, upiorny makijaż oraz profesjonalna sesja fotograficzna czekają w najbliższą sobotę na najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Dla maluchów przygotowano także warsztaty plastyczne i słodkie upominki. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Halloween, czyli najstraszniejszy dzień w roku, zbliża się dużymi krokami! Z tej okazji w najbliższą sobotę 31 października w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno na najmłodszych gości czekać będzie sztab specjalistów od upiornej charakteryzacji.

Profesjonalne charakteryzatorki zadbają o odpowiedni makijaż najmłodszych. Specjalnymi farbkami malować będą buzie i włosy maluchów, wyczarowując najstraszniejsze charakteryzacje. Oryginalny makijaż to jednak nie wszystko. Klienci będą mieli do dyspozycji szeroki asortyment halloweenowej garderoby, w tym nakrycia głowy, maski, przebrania oraz wiele drobnych rekwizytów.

Kiedy charakteryzacja będzie gotowa goście będą mogli wziąć udział w upiornej sesji zdjęciowej. Ciemny las, gigantyczne dynie, nietoperze i mroczne mury zamku będą stanowić doskonałe tło. Wystarczy odrobina odwagi, zabawna mina i halloweenowa pamiątka gotowa. Upominkowe fotografie zostaną wydrukowane na miejscu i wręczone wszystkim odważnym modelom.

Również najmłodsze dzieci pod czujnym okiem animatorek będą miały okazję wyczarować idealny na bal przebierańców halloweenowy strój - maskę lub kapelusz czarownicy. W ruch pójdą bibuła, materiał, papier i oczywiście tajemne zaklęcia.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 31 października 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział w atrakcjach jest bezpłatny!

wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135