Informacje12 grudnia 2018, 17:00,

Sztuka mówi - Twój Vincent

12 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 w ramach cyklu filmów o sztuce - Sztuka mówi, zaprezentowany zostanie film “Twój Vincent” (2016) w reż. Doroty Kobieli i Hugh Welchmana. Gratka dla kinomanów. Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się kinem i sztuką. To właśnie te dwie dziedziny spotkają się w jednym miejscu i są wzbogacone o merytoryczne komentarze. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny.

Sztuka mówi - Twój Vincent

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

65 tysięcy namalowanych ręcznie klatek opowiada historię życia i śmierci jednego z najwybitniejszych malarzy – Vincenta van Gogha – za pomocą jego sztuki, malarstwa, które zostaje ożywione poprzez animacje. W filmie ożywiono ponad 100 obrazów artysty.
Gościem spotkania będzie Leszek Jampolski – absolwent Instytutu Sztuki im. Surikowa w Moskwie i ASP w Warszawie. Organizator Arsenału 1988, brał udział w ok. 150 wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Uprawia malarstwo klasyczne nie stroniąc od eksperymentu, ceni techniki olejne począwszy do enkaustyki po wyrafinowany laserunek. Zjeździł dalekowschodnią Azję od Chin po Japonię, obydwie Koreę i wiele innych miejsc na świecie. Serdecznie zapraszamy.

Informacje10 grudnia 2018, 07:00,

Sportowa Zima w Piasecznie 2019

Od 12  grudnia 2018 roku zapraszamy do udziału w akcji “Sportowa Zima w Piasecznie 2019”, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.Akcja skierowana jest do dzieci urodzonych w latach: 2007 – 2011 i realizowana będzie na obiektach sportowych GOSiR w Piasecznie (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00). Liczba miejsc ograniczona, decyduję kolejność zapisów.

Sportowa Zima w Piasecznie 2019

Zapisy:
– Telefonicznie: 22 716 66 00 wew. 39 w godzinach 9:00-15:00.
– Osobiście w GOSiR Piaseczno, ul. Sikorskiego 20, pokój 44 w godz. 9:00-15:00.
Terminy:
– 28 styczeń – 1 luty 2018 (I tydzień)
– 4 – 8 luty 2019 (II tydzień)
Opłaty:
– 250 zł/osoba/1 tydzień.
Wyżywienie:
– woda, herbata, słodki poczęstunek, obiad (zupa + drugie danie + kompot).
Planowany codzienny rozkład zajęć:
(kolejność zajęć dla poszczególnych grup wiekowych będzie różna)
– zajęcia na lodowisku
– nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach (wypożyczenie łyżew w cenie)
– zajęcia tematyczne na hali sportowej (kicboxing, judo, karate, piłka koszykowa, gry i zabawy, inne)
– zajęcia piłki nożnej na hali sportowej
– zajęcia na pływalni
– nauka i doskonalenie pływania
– ścianka wspinaczkowa
– tenis stołowy
Płatność:
Opłat należy dokonać w ciągu 3 dni od zgłoszenia przelewem na rachunek GOSiR lub w kasie pływalni GOSiR z podaniem imienia i nazwisko dziecka i wskazaniem terminu. Dokonanie wpłaty w wyznaczonym terminie jest automatycznie potwierdzeniem udziału dziecka w akcji. Nieuregulowanie płatności w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne ze skreśleniem z listy uczestników.
Numer konta bankowego:
Alior Bank 60 2490 0005 0000 4530 3414 4748
Gminny Ośrodka Sportu i Rekreacji
Gen. Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Kartę kwalifikacyjną uczestnika akcji “Sportowa Zima w Piasecznie 2019” wypełnioną poprawnie i w sposób czytelny przynosimy na pierwsze zajęcia. Karta kwalifikacyjna do pobrania ze strony www.gosir-piaseczno.pl