Informacje3 grudnia 2016, 11:00,

Sztuczki ze sztuką - zajęcia dla dzieci

3 grudnia 2016 r. zapraszamy do Muzeum Regionalnego w Piasecznie na kolejne niecodzienne spotkanie ze sztuką. Będzie to spotkanie drugie o tematyce PORY ROKU - ZIMA, przeznaczone dla dzieci w wieku 5-12 lat. Rozpocznie się o godz.11.00. Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się jak na obrazach mistrzów – Juliana Fałata, Pietera Brueghela czy Giotta – przedstawiana jest zima. Porozmawiamy o tym ile kolorów może mieć śnieg i czy na obrazie zawsze jest biały. Tematyka zajęć będzie oscylowała także wokół świąt Bożego Narodzenia, a dzieci będą wykonywały własne zimowe i świąteczne kolaże. Czas trwania – ok. 60 min. Koszt: 10 zł / osoba. Obowiązują wcześniejsze zapisy (22 737 23 99, muzeumpiaseczno@kulturalni.pl). Liczba miejsc ograniczona.

SZTUCZKI ZE SZTUKĄ - ZAJĘCIA DLA DZIECI

Informacje3 grudnia 2016, 11:00,

Mikołajki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową 2016

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza na Mikołajki z Ciuchcią, które odbędą się 3 oraz 4 grudnia 2016 roku. Zainteresowane osoby pojadą koleją na piknik, natomiast tam będzie czekał Święty Mikołaj. Rezerwacja miejsc na stronie internetowej: www.kolejka-piaseczno.pl