Informacje14 stycznia 2017, 11:00,

Sztuczki ze sztuką warsztaty dla dzieci w Muzeum Regionalnym

14 stycznia 2017 roku o godz. 11.00 w Muzeum Regionalnym w Piasecznie, odbędą się kolejne warsztaty z cyklu "Sztuczki ze sztuką". Koszt: 10 zł/os Muzeum Regionalne w Piasecznie, pl. Piłsudskiego 10 Zajęcia dla dzieci w wieku 5-12 lat. Zapisy: muzeumpiaseczno@kulturalni.pl, 22 737 23 99

SZTUCZKI ZE SZTUKĄ WARSZTATY DLA DZIECI W MUZEUM REGIONALNYM PIASECZNO

Tym razem zajmiemy się pracownią malarza. Sprawdzimy gdzie powstają dzieła sztuki. Poszukamy odpowiedzi na pytania - kto maluje obrazy? Co jest do tego potrzebne? Czy same kartki i pędzle wystarczą? Sprawdzimy czy malarzowi przyda się sztaluga, na ile sposobów można nałożyć farbę i jak namalować siebie samego! Podczas zajęć będziemy wykonywać ćwiczenia plastyczne: rysowanie, malowanie farbami, szkice.

Informacje15 stycznia 2017, 19:00,

FIESTA LATINA karnawałowy koncert w Mysiadle

15 stycznia 2017 r. godz. 19.00 odbędzie się karnawałowy koncert FIESTA LATINA w rytmie tańców latynoamerykańskich. Bilety w cenie 20 zł./os. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszają: GOK Lesznowola i Instytut Kultury Latynoamerykańskiej Sollares. Bilety w cenie 20 zł do nabycia na miejscu - w dniu koncertu sprzedaż rozpocznie się od godz. 18.00. Przypominamy, iż przy zakupie biletów na wydarzenia w GOK Lesznowola obowiązują zniżki przy okazaniu Lesznowolskiej Karty Dużej Rodziny. Koncert odbędzie się dzięki współpracy z Sollares - Instytutem Kultury Latynoamerykańskiej.

FIESTA LATINA KARNAWAŁOWY KONCERT W MYSIADLE

FIESTA LATINA karnawał w rytmie salsy, bachaty i merengue w wykonaniu muzyków z Ameryki Południowej. Gorąca muzyka, taniec i śpiew. Pokaz salsy w wykonaniu Aicardo Mosquera Skład zespołu: Fernando de Torre z Peru - gitara i śpiew; Coki Masquez z Chile - gitara, conga, chór; Tommy Sanches z Peru - puzon, pianino, chór; Aicardo Mosquera z Kolumbii - conga, chór, taniec.