Informacje11 września 2016, 11:00,

Szlakami Kolei - wycieczka Piaseczyńską Koleją Wąskotorową

11 września 2016 roku w ramach wycieczki kolejką wąskotorową, odbędzie się spotkanie z przewodnikiem Stanisławem Hofmanem, który opowie o historii piaseczyńskiej kolei. Płatna wycieczka kolejką wąskotorową ze stacji Piaseczno Miasto (ul. Sienkiewicza 14) wyruszy o godz. 11.00. Po dojechaniu do Runowa na terenie piknikowym przy ognisku odbędzie się spotkanie ze Stanisławem Hofmanem (przewodnikiem), który opowie o historii piaseczyńskiej kolei wąskotorowej. Zapraszamy na wycieczkę Szlakami Kolei!

SZLAKAMI KOLEI - WYCIECZKA PIASECZYŃSKĄ KOLEJĄ WĄSKOTOROWĄ

Szczegóły i rezerwacje: Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej ul. Sienkiewicza 14, Piaseczno tel. 22 756-76-38, 607 155 188 e-mail: turystyka@kolejka-piaseczno.pl Rezerwacja na stronie Kolei Wąskotorowej: www.kolejka-piaseczno.pl

Informacje5 września 2016, 07:00,

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Ustanowie

Informujemy, że od dnia 5 września 2016 r. zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Ustanowie, w ciągu ul. Kolejowej przez linię kolejową Nr 8 na drodze gminnej Ustanów-Krępa, celem wykonania robót drogowych i branżowych. Planowany okres zamknięcia - do 4 tygodni.

ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDU KOLEJOWEGO W USTANOWIE

Przebudowa przejazdu kolejowego na drodze gminnej Ustanów - Krępa związana jest z modernizacją linii kolejowej nr 8, odcinek Warszawa Okęcie - Radom.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDU KOLEJOWEGO W USTANOWIE