Informacje21 maja 2012, 00:00,

Szlagiery operetkowe koncert dla Mam Tarczyn

Urząd Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają wszystkie Mamy na koncert pt. SZLAGIERY OPERETKOWE I NIE TYLKO…, w wykonaniu znakomitych artystów scen warszawskich. Impreza odbędzie się 24 maja 2012 roku o godz. 18.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Tarczynie.

SZLAGIERY OPERETKOWE I NIE TYLKO W TARCZYNIE

O godz. 17.00 w kościele pw. Św. Mikołaja odbędzie się Msza Święta i Nabożeństwo Majowe w intencji Matek. Od godz. 17.45 obok Gminnego Ośrodka Kultury podstawione zostaną autokary, które dowozić będą chętne mamy na koncert.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje21 maja 2012, 00:00,

UKS Return Piaseczno w II lidze tenisa stołowego

Drużyna UKS Return Piaseczno (w składzie:M.Sawicki, M.Badowski, R.Najwer, K.Rogowski, M.Kotarski) wywalczyła awans do II ligi mężczyzn w tenisie stołowym. W barażowym dwumeczu zawodnicy z Piaseczna zdecydowanie pokonali KS Spójnię Warszawa wygrywając oba spotkania. Pierwszy mecz rozegrany w Piasecznie 18.05.2012 zakończył się zwycięstwem gospodarzy 10:4. Ten pojedynek znacznie przybliżył tenisistów stołowych z Piaseczna do upragnionego awansu.

DRUżYNA UKS RETURN PIASECZNO W SK£ADZIE:M.SAWICKI, M.BADOWSKI, R.NAJWER, K.ROGOWSKI, M.KOTARSKI

Dwa dni później w meczu rewanżowym ping-pongiści Returnu okazali się bezwzględni dla swoich rywali wygrywając 10:1. Jeden z przyszłych II-ligowców, 14-letni Marek Badowski otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Cetniewie (31-05 – 3-06). Warto przypomnieć, że przed Maćkiem Kotarskim i Markiem Badowskim najważniejsza impreza tego sezonu czyli Mistrzostwa Polski Kadetów, które odbędą się na przełomie czerwca i lipca w Krakowie.

KIBICE UKS RETURN PIASECZNO
autor/źródło: Maciej Chojnicki - UKS Return Piaseczno www.returnpiaseczno.pl