Informacje21 maja 2012, 00:00,

Szlagiery operetkowe koncert dla Mam Tarczyn

Urząd Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają wszystkie Mamy na koncert pt. SZLAGIERY OPERETKOWE I NIE TYLKO…, w wykonaniu znakomitych artystów scen warszawskich. Impreza odbędzie się 24 maja 2012 roku o godz. 18.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Tarczynie.

SZLAGIERY OPERETKOWE I NIE TYLKO W TARCZYNIE

O godz. 17.00 w kościele pw. Św. Mikołaja odbędzie się Msza Święta i Nabożeństwo Majowe w intencji Matek. Od godz. 17.45 obok Gminnego Ośrodka Kultury podstawione zostaną autokary, które dowozić będą chętne mamy na koncert.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje18 maja 2012, 00:00,

Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra

Wójt, Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają wszystkich Seniorów i ich Rodziny na spektakl teatralny pt. SPÓ¬NIONA MI£OŚć CZYLI WYZNANIA STAREGO BELFRA, w wykonaniu Mariusza Marczyka. Spektakl będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę 20 maja 2012 roku o godz. 18.00. Miejsce: sala sportowa ZS przy ul. Ks. Słojewskiego 1 w £azach. Wstęp wolny. Po spektaklu zapraszamy na ciekawe spotkanie z Mariuszem Marczykiem pisarzem i aktorem.

SPÓ¬NIONA MI£OŚć CZYLI WYZNANIA STAREGO BELFRA

Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra to wzruszająca, ale jednocześnie pełna humoru opowieść o miłości belfra do Heleny. Sentymentalna podróż w przeszłość aż do połowy lat 70 - tych. Wrodzona nieśmiałość stanęła na przeszkodzie wyznaniu uczuć Helenie w czasach młodości. Po latach stary belfer rozpoczyna gorączkowe poszukiwania pięknej Heleny. Mimo że nie jest to łatwe zadanie, kończy się powodzeniem. Czy jednak miłość przetrwa próbę czasu?

MARIUSZ MARCZYK

Mariusz Marczyk jest aktorem i pisarzem, niegdyś związanym z teatrami w Krakowie i Rzeszowie. Jest laureatem wielu nagród w konkursach sztuki słowa m. in. nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra w Poznaniu. W 2002 roku założył Polską Scenę Edukacji, która prowadzi warsztaty recytatorskie i teatralne oraz z sukcesami przybliża literaturę i teatr w szkołach. Mariusz Marczyk jest autorem powieści "Dziadek - carski oficer" i „Fetysze Izydora W.", zbioru wierszy „Na dnie duszy prawda" i dramatów „Tysiąc franków Norwida" i "Separacja".
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola