Informacje23 października 2015, 14:52,

Szlachetna Paczka Piaseczno zaprasza do drużyny SuperW

Szlachetna Paczka Piaseczno czeka właśnie na Ciebie! Zostań wolontariuszem! Pomagaj naprawdę potrzebującym. Już dziś, już teraz możesz wziąć udział w akcjach wolontariatu Szlachetnej Paczki. Ten ogólnopolski projekt działa w Polsce już od 15 lat, a w Piasecznie odbędzie się po raz trzeci.

Szlachetna Paczka Piaseczno zaprasza do drużyny SuperW

Każdemu SuperW zapewniamy:
• szansę sprawdzenia się w działaniu i realizacji ambitnych wyzwań
• nową grupę przyjaciół i znajomych - ludzi mających w sobie pasję
• rozwój cenionych na rynku pracy kompetencji/umiejętność współpracy, motywowania, komunikacji i budowania relacji
• satysfakcję z udziału w ogólnopolskim projekcie tworzonym przez tysiące osób

Wejdź na www.superw.pl i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki.
LEĆ Z NAMI WALCZYĆ Z BIEDĄ

Jeśli masz pytania, wątpliwości to napisz do nas facebook.com/szlachetnapaczkapiaseczno

informacja: Urszula Leśniak
foto X-art Studio Magdalena Bryzek

wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=8945&start=15
Informacje6 grudnia 2015, 10:00,

Eko-Mikołajki w Piasecznie - Targi Mikołajkowe i Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych

6 grudnia 2015 rok w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie EKO-MIKOŁAJKI, czyli TARGI MIKOŁAJKOWE połączone z finałem IV OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MASZYN WIATROWYCH. Zapowiada się wydarzenie pełne emocji, zabawy i udanych zakupów! Zapraszamy każdego, kto chce miło spędzić ten mikołajkowy, przedświąteczny czas.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Na Targach Mikołajkowych organizowanych przez firmę MARTONIKA zaprezentowane zostaną m.in. produkty ekologiczne, a także propozycje Wystawców na wspaniałe upominki. To okazja do kupienia prezentów świątecznych i dekoracji do domu. Każdy znajdzie coś dla siebie i dla swoich bliskich. Oprócz części wystawienniczej, podczas Targów odbędą się także prezentacje na scenie, lekcje tańca prowadzone przez Akademię Tańca I Am Dance oraz loterie z cennymi nagrodami. W trakcie trwania Targów rodzice będą mogli zostawić swoje dzieci pod czujnym okiem profesjonalnych opiekunów w Strefie Zabaw dla Dzieci. Atrakcje dla najmłodszych to m.in. malowanie buziek, zabawy z chustą animacyjną oraz zajęcia kreatywne. Opiekę zapewni Przedszkole Leśne z Piaseczna. W kąciku makijażu firmy AVON na Panie będą czekały makijażowe metamorfozy oraz zabiegi na dłonie. Na Targach nie zabraknie prawdziwego Świętego Mikołaja, z którym każdy będzie mógł wykonać sobie profesjonalne zdjęcie.

Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych organizowany przez Piaseczyńską Fundację Ekologiczną jest jedynym tego typu turniejem w Polsce. Zadaniem młodzieży jest wykonanie modelu turbiny wiatrowej. Uczestnicy muszą przestrzegać wymiarów określonych w regulaminie. Zbudowane przez uczestników konstrukcje testowane są na profesjonalnym stanowisku pomiarowym wykonanym przez firmę Unilogo. W finale w Piasecznie wezmą udział najlepsze drużyny z całej Polski, które wywalczą prawo startu podczas eliminacji rozgrywanych w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Patronat honorowy nad Turniejem sprawują Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego, zaś nad stroną merytoryczną czuwa partner strategiczny PGE Energia Odnawialna S.A. Imprezie będą towarzyszyły zajęcia sportowe, ciekawe prelekcje, a na uczestników czekać będzie poczęstunek oraz zimne i ciepłe napoje. Najlepsze drużyny oprócz gratyfikacji pieniężnych otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wstęp wolny! Więcej informacji o Eko-Mikołajkach Piaseczno na: www.kochanesmyki.pl

Zaproszenie dla Wystawców:Eko-Mikołajki w Piasecznie .pdf

Redakcja, 16 lipca 2019
Turniej na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6400&start=15