Informacje8 listopada 2018, 07:00,

Szkółka łyżwiarska w Piasecznie

8 listopada 2018 roku odbędzie się otwarcie nowego sezonu łyżwiarskiego w Szkółce Lutz Piaseczno. Zajęcia będą odbywały się na lodowisku przy Stadionie Miejskim przy ul. 1-go Maja 16 w Piasecznie. Zajęcia z łyżwiarstwa figurowego dla dzieci i młodzieży (poniedziałek i sobota), dla dorosłych (środa i sobota), natomiast synchron on ice (piątek i niedziela). Godziny zajęć na plakacie. Nowość w tym sezonie: treningi w kategorii łyżwiarstwo synchroniczne. Zapisy pod numerem telefonu: 788-660-126.

SZKÓŁKA ŁYŻWIARSKA W PIASECZNIE

Informacje9 grudnia 2018, 08:00,

Reaktywacja akcji Radosna Wigilia

Po 4 latach przerwy powraca świąteczna akcja "Radosna Wigilia", której celem, oprócz zorganizowania Wigilii dla najbardziej potrzebujących rodzin i samotnie wychowujących rodziców, jest integracja i poczucie wspólnoty. 10. jubileuszowa edycja zaplanowana została na 9 grudnia 2018 roku. Wydarzenie odbędzie się w hali sportowej GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie.

REAKTYWACJA AKCJI RADOSNA WIGILIA

Fundacja DZIECIĘCA RADOŚĆ została powołana 25 października 2018 roku przez ludzi dobrego serca, którzy przez dziewięć lat angażowali się w organizacje akcji "Radosna Wigilia". Akcja Radosna Wigilia to wspólne dzieło, przede wszystkim mieszkańców gminy Piaseczno, której celem, prócz zorganizowanie Wigilii dla najbardziej potrzebujących rodzin i samotnie wychowujących rodziców, była integracja i poczucie wspólnoty. Chcąc kontynuować to wzniosłe przedsięwzięcie, dające radość i poczucie spełnienia firma LeasingTeam Sp. z o.o. na czele z panem Maciejem Majewskim, jako fundator i założyciel powołała fundację "Dziecięca Radość". Głównymi celami fundacji jest działalność charytatywna i wspieranie potrzebujących z najuboższych rodzin oraz podejmowanie działań na rzecz pomocy dzieciom i młodzieży w trudnych sytuacjach życiowych. Fundacja swe cele będzie realizować poprzez organizację lokalnych spotkań, organizowanie zbiórek pieniężnych i rzeczowych na cele charytatywne oraz tworzenie i finansowanie programów edukacyjno – naukowo - badawczych, związanych z celami Fundacji. W skład Zarządu fundacji Dziecięca Radość wchodzą: Andżelika Majewska - Prezes Zarządu, Katarzyna Kondraciuk - Członek Zarządu oraz Weronika Jarosz - Członek Zarządu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Cieszy fakt powołania do życia Fundacji "DZIECIĘCA RADOŚĆ", której celem jest działalność charytatywna i wspieranie potrzebujących z najuboższych rodzin w gminie Piaseczno oraz podejmowanie działań na rzecz pomocy dzieciom i młodzieży w trudnych sytuacjach życiowych. Zaplanowana jubileuszowa akcja "Radosna Wigilia", będzie zwieńczeniem podejmowanych przez fundację działań.