Informacje5 stycznia 2008, 00:00,

Szkoła Tańca Piaseczno - nowe kursy tańca w Piasecznie

Szkoła Tańca w Piasecznie Małgorzaty Kulczyk i Arkadiusza Nowakowskiego, zaprasza zainteresowane osoby, na kursy tańca: KURS dla NARZECZONYCH oraz NOWY KURS dla POCZ¡TKUJ¡CYCH. Kurs dla Narzeczowych rozpoczyna się od 7 stycznia 2008 roku, natomiast Kurs dla Początkujących rozpocznie się 16 stycznia 2008 roku.

KURS TAńCA DLA NARZECZONYCH: czy pomyśleliście już o weselu i że trzeba będzie na nim zatańczyć? Zwyczaj każe, aby Młoda Para rozpoczęła zabawę walcem. Oczy wszystkich gości w tym dniu będą zwrócone właśnie na Was, czy dacie sobie radę? Pamiętajcie też, że Młodzi muszą obtańczyć całą rodzinę i innych gości. Jeżeli nie umiecie jeszcze tańczyć, to najwyższa pora spróbować. Szkoła Tańca Małgorzaty Kulczyk i Arkadiusza Nowakowskiego w Piasecznie serdecznie zaprasza na specjalny Kurs Tańca dla Narzeczonych. Nauczycie się tu nie tylko jak zatańczyć ten pierwszy taniec, ale też jak dać sobie radę i przetrwać tę noc miło na parkiecie. Taniec wcale nie jest trudny, a umiejętności zdobyte na kursie pozwolą Wam cieszyć się tańcem nie tylko tej nocy, lecz także wykorzystać te umiejętności w życiu na imprezach, balach, sylwestrach itp. Początek Kursu Tańca dla Narzeczonych: 7 stycznia 2008 roku.

KURS TAńCA DLA POCZ¡TKUJ¡CYCH: zajęcia odbywają się raz w tygodniu 1,5 h w godzinach wieczornych (od 19:00 do 20:30). Podstawowy kurs tańca trwa 4 miesiące, po tym okresie jest możliwość kontynuacji grupy bądź przejścia do grupy średnio - zaawansowanej, gdzie poznają Państwo pozostałe tańce towarzyskie i urozmaicą dotychczas poznane. Podstawowy kurs tańca obejmuje tańce użytkowe, czyli te, które są najbardziej popularne i najczęściej przydają się w życiu, tańczone do najpopularniejszej muzyki na różnych imprezach, m.in. na zabawach, balach, weselach. Program kursu dla początkujących obejmuje: tańce dyskotekowe: disco samba, disco swing oraz rock'n'roll, tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, oraz tańce latynoamerykańskie: cha-cha-cha, salsa, jive, rumba, samba. Początek Kursu Tańca dla Początkujących: 16 stycznia 2008 roku.

Osoby zainteresowane kursem tańca w Szkole Tańca Małgorzaty Kulczyk i Arkadiusza Nowakowskiego w Piasecznie, mogą zapisać się telefonicznie: (022) 374-41-59 oraz Małgorzata Kulczyk 0501121576 oraz Arkadiusz Nowakowski 0515074190, mailem: info@szkolatanca.com. Więcej informacji o Szkole Tańca i oferowanych przez nich kursach, możecie przeczytać na stronie: www.szkolatanca.com (współpracują z nami). Chcesz nauczyć się tańczyć? Skorzystaj z oferty Szkoły Tańca w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje9 kwietnia 2007, 00:00,

Będzie nowa szkoła podstawowa w Mysiadle - Lesznowola

W trakcie świąt zrobiło się u nas edukacyjne. Wcześniej napisaliśmy Wam o budowie szkoły Józefosław - Julianów, teraz napiszemy o powstającej szkole podstawowej w Mysiadle (Gmina Lesznowola) z klasami I - III. Szkoła oficjalnie rozpocznie pracę od września 2007 roku.

W nowo utworzonej szkole podstawowej w Mysiadle uczniowie będą mieli do dyspozycji: 9 przestronnych sal lekcyjnych, pracownie informatyczną, świetlicę, jadalnię, gabinety lekarskie i szatnię.

źródło informacji: www.marcinkania.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola